Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan, mintha megszédülne a...

Olyan, mintha megszédülne a babám! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A kislányom 3 hete tanult meg felállni. Azóta többször előfordult már, hogy állt valahol, és becsukta egy pillanatra a szemét, és egy kicsit mintha megszédült volna. Ez mitől lehet? Mutassam meg orvosnak?

A férjem szerint normális, mert most tanult meg felállni, és a teste a fekvéshez van szokva.


2011. nov. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a férjednek igaza van.
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kissé kételkedem ebben,hiszen nem egyből fekvésből állának fel a babák, hanem előbb négykézláb állnak, másznak, esetleg felülnek, de nem tudom nálatok, hogy volt. Én elmondanám ezt a gyerekorvosnak, ártani nem ártasz vele az biztos.
2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kúszni nem nagyon kúszott, ő gurult inkább. Aztán 1-2 nap eltéréssel felült és fel is állt.
2011. nov. 25. 21:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és csak 2 héttel később kezdett mászni.
2011. nov. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!