Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mososzerrel mossam a...

Milyen mososzerrel mossam a ruhait ha megszuletik a kicsikem? Es mivel kell obliteni es hany fokon kelo mosni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy kézzel vagy mosógép 3 fok én anno nem vettem különleges mosóport de leginkább azt mondom se mandulaillati se tavaszi stb stb ne legyen illetve öblítőt nem semilyen illatút mert attol allergizálhat.
2011. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 fok sorry
2011. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia...

A magam példáját tudom leírni.

Ariel mosószert használok az első pillanattól fogva.

A fehér és jól mostató ruhákhoz,mint pld. a textilpelus vagy a kis kombidresszeket 50-60fokon mosom porral a kényesebb és szines ruhákat folyékony mosószerrel itt elég szerintem a 30-40 fok.

Én öblítőt is használok..olyat ,ami sensitív.

Nekünk bevált a kislányom bőre tökéletesen rendben van,nem allergizálták ezek a szerek.

De baba válogatja.

Minden jót neked és gratulálok a babádhoz:)

2011. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 40fokon mosom őket. Dreft folyékony mosószerrel és Coccolino öblítővel.
2011. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Dreft-ből a kimondottan babamosószert!
2011. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor épp sima Tomi volt, mikor megszületett a baba, meg sensitive Silan, csúnya foltokhoz meg Vanish mosószappant használta, sose bántotta egyik se a kicsi bőrét. A Tomi Kristályban azért bíztam, mert gyerekkorunkból emlékeztem, hogy öcsémnek direkt ezt javasolta már akkor a dokinéni, mert nagyon pöttyös volt szegényke, és bevált.

De az is igaz, hogy ami az egyik babának tökéletes, az a másiknál okozhat gondot. Mindenesetre az erősen illatosított dolgokat jobb elkerülni, legyen minél semlegesebb színe, szaga.

2011. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztina27 ***** válasza:

Dreft baby sensitive- vel mosok, már a születése előtt is ezzel mostam ki a ruhácskákat, és silan sensitivel öblítek.

40 fokon mosom őket.

2011. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, és ruháknak 30-40 fok, ágynemű, fürdőlepedő 60 fok, textilpelus 90 fok, így nem volt muszáj még azokat is vasalgatni :).
2011. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!minden jot nektek!
2011. nov. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!