Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak cumit a kisfiamnak?

Adjak cumit a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
5 hetes a fiam és eddig nem cumizott, de most este adtam neki mert nagyon nyűgös volt, most úgy aludt el és ha kiesik a szájából felkel rá és sírdogál érte. Ez lesz egész éjszaka? Viszont ha megnyugtatja miért ne adnék neki? Nem lóghat a cicin egész nap! Nehéz lesz leszoktatni róla? Most mindent elrontottam vagy mi? Kérlek segítsetek? Még most vegyem el tőle míg nem késő vagy hagyjam?
2008. márc. 23. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értek egyet a Te módazereidel, mégsem írom, hogy égbekiáltó hülyeség. Nem irigylem a gyerekeidet, ha velük is ilyen agresszív vagy. Ha kell tanács (meditáció, jóga) keress meg priviben.
2008. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam a babámnak cumit, viszont készülj fel, hogy kb. 3 hónapos koráig ugrálni kell, mert ha az a fránya cumi kiesik, akkor eltörik a mécses:-). Én egy hétig bírtam, mert ugye olyan picike volt, hogy elalvásnál percenként kiesett a cumi, mert nem tudja még bent tartani, aztán mint egy másik hozzászóló írta magam mellé vettem az ágyba és így oldódott meg a "probléma". Később persze, amikor már tud fogni visszarakja magának.
2008. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!