Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babák anyukái, ti...

1 év körüli babák anyukái, ti is megfigyeltek ilyeneket, ha fáradt a gyerek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy

-összesen hány órát alszik a 24-ből gyermeketek

-ébredés után hány órával kezd el fáradni

-van-e a fáradtságnak olyan jele, hogy a járása olyan bizonytalan lesz, mint részeg lenne, vagy a léptei olyan rogyadozók?

Légyszi válszoljatok minél többen! Köszönöm szépen!


2009. máj. 12. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a fiam vasárap lesz 1 éves.

24 órából olyan 13-15öt alszik általában.

nem tud sokat ébren lenni délelőtt, 3 óra után már álmos. este bírja olyan 5 órán át.

nem látok rajta ilyesmiket, amiket írtál, a szemét dörzsöli, ásít, ilyenek. este persze esik kel, de az már biztos az egész napi minden:)

2009. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Unokatesóm kisfia 14 hónapos, kb. 13-13,5 órát alszik, olyan 3 és fél órát bír ébren, és az az egyértelmű jele, ha fáradt, hogy bizonytalan a járása.

2009. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 13 hónapos kisfiam 13 órát alszik 3x, ébredés után 3és fél 4 óra múlva fárad, járásában nincs bizonytalanság ha fáradt, nálunk épp fordítva, amikor felébred, akkor tántorog össze-vissza :)
2009. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz 1 éves.kb.13-15 órát alszik,a reggeli ébredés után bő két órával már fárad,ő még délelőtt is alszik 1-másfél órát.Az én kisfiam még nem jár,de attól,h fáradt mászik mintha kötelező lenne.Semmivel nem bizonytalanabb vagy lassabb,csak nyűgös és a szemét dörzsöli.
2009. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam jövő héten lesz egy éves.Kb. olyan 3-3,5 óra után kezd fáradni, én is megfigyeltem , hogy ha fáradt akkor csetlik botlik (esik kel). Hogy a 24 órából mennyit alszik azt konkrétan nem tudom, de elég keveset általában napközben 2x 1-1,5 órát, éjjel meg van mikor 2 óránként ébren van. Szóval nem egyszerű eset.

2009. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 14 hónapos. Esti fürdés után alszik, de fél 11-kor felébred, körülnéz, pici szopizás, majd visszaalszik kb. 3-ig, aztán újra alszik reggel 6- 7-ig. Reggelizés után alig lehet birni vele, játszik, mutogat mindent, már egyedül jár. kb. 11-ig birja ébre, majd 1 - 1 1,5 órát alszik. Ebéd, du-i séta alatt nem alszik,mert minden érdekes. Uzsi kb. du 5 körül, utána vagy elalszik vagy nem. 8 körül már muszály fürödni, mert ki van purcanva. Vakarja, tekeri a fülét, fetreng az ágyra, sitik, már azt sem tudja, mit csináljon a fáradtságtól.
2009. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 éves, este 1/2 9-től alszik reggel 1/2-8-8-ig, majd délután még másfél 2 órát.Sajnos nincs több ideje aludni, dolgozik egész nap.5-6 órát kibír egyhuzamba alvás nélkül.Ha fáradt nem bizonytalan a járása, csak nyűgös és a szemét meg a fülét dörzsöli.
2009. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, mindegyik hasznos volt. Aggodalmam konkrét tárgya, hogy ha fáradt, térdben "rogyaszt" néha járás közben, mintha rugózni akarna, vagy hogy mondjam, mintha majdnem elesne, de aztán nem. Konkrétan ilyet látott már valaki?
2009. máj. 12. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos, és 13-14 órát alszik naponta, ébredés után 3-4 órával fárad el, ilyenkor a szemét dörzsöli a fülét húzgálja,és sokszor csetlik,botlik,dőlöngél mert fáradt.
2009. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia,

szerintem nem kóros a "térdrogyasztás", amit írtál, de ha megnyugtat, kérd ki az orvos véleményét. az én kisfiam még csak 10 hónapos, de szinte havonta fedeztem fel rajta olyan cselekvéssorozatot, ami nyugtalanitott és csak arra az időszakra volt jellemző, aztán ahogy fejlődött, elmúltak, érettebb lett a teste fölötti controll. egyébként a fáradtságnak lehet ez jele, gondolj csak bele, velünk is előfordulhat a rogyadozás járás közben, ha nagyonnayon fáradtak vagyunk.

2009. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!