Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babája alszik utazóágy...

Kinek a babája alszik utazóágyban? Jó az állandó fekhelynek egy 17 hónaposnak? Kell az aljába külön szivacs?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk az emeleten vannak a hálók,így beszereztünk egy utazóágyat,hogy napközben is szem előtt legyen a lánykánk. Én tettem bele szivacsot(használtan kaptuk),mert a betét,amit hozzá adnak, kemény és hideg...Nem emelhető fajta,hanem sima, egyszer már kirándulni is vittük, mi szeretjük. Szerintem állandó fekhelynek is simán jó. Nekem ez lesz járóka helyett is egy darabig.

5 hós anyukája

2011. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utazó ágy is ágy, szerintem jól funkcionál állandó fekhelynek, de tény, hogy egy fa kiságy sokkal stabilabb, tisztán tarthatóbb.

Az én gyerkőcöm csak napközben van benne, ebben játszik, ha akar, magától elalszik. Esti alváshoz a fa kiságyat használjuk. A tisztán tartása nehezebb, a hálón a kislányom már próbált átnyomni májasos kenyeret.

Egy újszülöttnek szerintem még nem a legjobb hely, bár ismerek olyat, aki eleve ebbe tette a babáját, mert olcsóbb megoldás és jobban is néz ki.

2011. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A kisfiam is fa kiságyba van,de 1 hónap múlva jön a tesó,másik kiságyat már fölöslegesnek tartanék venni.De a rendes ágyból meg tuti kimászkálna azért gondoltam az utazóágyra neki.
2011. nov. 27. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk is faágyban alszik éjjel,ez a nappali megoldás. Szerintem nyugodtan altathatod benne a nagyobb gyerkőcöt. Májas kenyér esetében,tisztántarthatóság esetében igaza van a 2. válaszolónak, de az még nálunk is odébb van, és te sem járókának használnád az utazóágyat,hanem éjjeli alvásra. :)
2011. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor szerintem a picit tedd az utazóágyba. én 2 éves fiam csinálta a nyáron mikor nyaraltunk, hogy billegtette az utazóágyat, mi meg fogtuk mert feldőlt volna. azonkívül alacsonyabb is mint a sima fa kiságya így ki is tud mászni belőle.

persze te ismered a gyerekedet, hogy mire képes, de biztos nagyobb biztonságban lenne benne a pici aki még nem ficánkolna benne :)

2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nalunk nagyszuloknel volt utazo agya babanak, es mi raktunk bele plussz szivacsot neki.
2011. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!