Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doki azt mondta, hogy 3...

A doki azt mondta, hogy 3 honapos babamnak mar adhatok alma meg narancslevet. Ti mit szoltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nyugodtan mehet 3-4 kanállal, főleg az alma. Többet nem hiszem, hogy meginna. A teánál biztosan jobb.
2009. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
ha a doki mondja én biztos lelkiismeret furdalás nélkül adnék neki
2009. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem adnék, nem a doki gyomráról van szó...azzal nem ártasz ha vársz még néhány hetet. Pláne ha anyatejes.
2009. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

na en se adnek!

varnek vele legalabb 5 honapos koraig!

2009. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Én fél éves koráig még vizet sem adtam neki! Lemossa a bélflóra jelentős részét, ami később emésztési problémákhoz fog vezetni!
2009. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
NE ADJÁL neki narancslevet és semmit, ha anyatejes vagy tápláld csak anyatejjel az a legjobb!
2009. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha anyatejes, akkor ne adj neki. Ráérsz 6 hós kora után, semmiről nem fog lemaradni a picikéd, ha addig csak az anyatej ízét ismeri
2009. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom itt rengeteg önjelölt gyermekgyógyász van sokéves gyakorlattal. Nem azt mondom h az orvos szava szent de miért akarna rosszat egy babának? Mi érdeke fűződne rossz tanácsot adni? Én inkább az orvost kérdezném meg miért javasolja ilyen korán bevezetni? És nem szuperokos anyukák sápítozását hallgatni.
2009. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni,hogy tapszeresek vagyunk.Bocsi
2009. máj. 13. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!