Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hetes a kislanyom es elkezdt...

11hetes a kislanyom es elkezdtem neki sajat facsarasu alma-narancslevet adni elso nap csak 1kiskanallal aztan 2vel stb. (nagyszulok is javasoltak) Ugye nem en vagyok az egyetlen? Nem tudom kinek higyjek. Mi a helyzet a reszelt gyumivel?

Figyelt kérdés
A neten sok mindent lehet talalni ezzel kapcsolatban de nem ugyanazt irjak!!!
2011. febr. 12. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Még bőven ráérnél vele, akkor is, ha tápszert kap a babád. Ha meg szopizik, egyenesen felesleges!

A nagyszülők még egy régebbi táplálási módszert alkalmaztak, az akkori előírásoknak megfelelően. Most mások az elvek, máshol áll az orvostudomány. Én inkább a védőnőtől vagy az orvostól fogadnám el a tanácsokat, mint a nagyszülőktől... Pedig az első babámnál még nekem is ezt a táplálási irányelvet kellett követnem.. Sajnos a fiamnál nagyon rosszul jártam miatta... Pedig csak 18 éves...

2011. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Nem elég érett hozzá a bélrendszere. Ebből még akármi lehet. Túl korai.
2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is felesleges neki adni ilyen hamar.várj vele legalább 4 hónapos koráig.
2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
a narancs meg egyenesen allergizál!
2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

1. narancslevet még sokkal nagyobb babának SEM adunk.

A narancs 7- HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉT hónapos kortól adható...

[link]


Könyörgöm mielőtt a nagyi baromságainak bedőlnél legalább nézz már meg egy hozzátáplálási táblázatot.


Lehet, hogy a net sokfélét ír, de ekkora baromságot, hogy egy 11 hetes csecsemőnek narancsos almalevet adjunk SEHOL nem írnak.


Bocs, de mindig felcseszem az agyam mikor valakinek ennyi józan esze nincs, hogy belegondoljon hogy egy savas levet ,mint a narancs nem itatok meg egy 3 hónapos gyerekkel. még annyi sincs...

2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen felejtsd el a hozzátáplálást!Anyatej vagy tápszer!!!
2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen!!! Szerintem teljesen felesleges, narancsot meg főleg nem szabad ilyen pici babának adni. Ha tápszeres ráérsz 4-5 hónaposan kezdeni a hozzátáplálást, ha anyatejes, akkor pedig 6 hónaposan.

Többek között felnőttkori allergiát is okozhatsz a túl korán elkezdett hozzátáplálással.

2011. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fel se tűnt a narancs... Hát, azt még gyorsabban felejtsd el, de az egész hozzátáplálósdit se ártana. Itt egy táblázat, mit adhatsz majd és mikortól: [link]

Itt egy másik: [link]

Vigyázz a babádra, mert most alapozhatod meg a későbbi problémákat a túl korai hozzátáplálással!

2011. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
úr isten!jó hogy nem pacalt adsz neki!!11 hete született,nem 6 hónapos!
2011. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Dugd fel a pacalod tudod hova!!!EZ AZ OLDAL EGY KALAP SZ..AZ EMBER SEGITSEG REMENYEBEN IR NEM AZERT HOGY VALAKI UGY VALASZOLJON MINTHA O TALALTA VOLNA FEL A SPANYOLVIASZT!!!!!!!!!!A SZULEIM IS JAVASOLTAK A SOGORNOM IS(IGY CSINALTA O IS ES EGESZSEGES 2EVES GYEREK BOLDOG ANYUKAJA)ES HA MAR ILYEN OKOSOK VAGYTOK ELARULNATOK REGEN MIERT NEM VOLT ENNYI KAKABELU GYEREK?TALAN MERT TUDTAK VALAMIT.NA DE NEMM IS IDEGESITEM MAGAM TOVABB KOSZ A NAGY SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!(kiv elso valaszolo)
2011. febr. 12. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!