Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana "jó éjt" tejpépről...

A Humana "jó éjt" tejpépről milyen tapasztalataitok vannak? Tényleg jobban alszanak tőle a babák? Vagy az egyéb 2jó éjt" termékektől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem volt hatásos egyénfüggö ugy vélem babóm 12 hónapig éjjel is evett tk mindegy mit adtam vacsira legyen ez jó éjt tápszertöl kezdve atejbegrizig... stb stb ő maga döntött ugy hogy továbá éjjel már nem eszik . Biztos laktatóbb probáld ki ha van rá lehetöséged. De nem irtad milyen idös a baba,mert az nagyban meghatározó
2011. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13 hónapos. És minden hajnalban 3-4 felé félálomban szopizni kezd és ébredésig, kb 6 óráig teleeszi magát. 9-nél előbb nem is fogadja el a reggelit.
2011. nov. 27. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, de csak azért, mert amúgy is Humana tejpépet eszik vacsira. Meg inni szokott éjjel, gondoltam hátha jó lesz, és így nem fog, mert eltelíti, és jobban alszik. De nem, igazából semmi különös nem történt, ráadásul nem is ízlett neki.
2011. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!