Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran van széklete a...

Milyen gyakran van széklete a babátoknak? Az én lányom 15 hetes, anyatejes.6-7 naponta van széklete.

Figyelt kérdés
Próbáltam már a glicerines kúpot, de arra nem szeretném rászokatni. A lázmérőre nem reagál.6 illetve 9 hetesen kórházban voltunk, addig nem volt semmi gond, minden nap volt széklete. Már rengeteg antibiotikumot kapott tüdőgyulladás miatt, azóta változott a bélműködése.
2009. máj. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám kb 5-6 naponta kakilt ennyi idősen. Ha anyatejes akkor normális! Tápinál asszem már nem jó :(
2009. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a doki hívta fel a figyelmünket, hogy nem kell aggódni anyatejes babáknál, ha 1 hétig sincs székletük. Állítólag jól hasznosítja a szervezetük a tejcsit. Az én kisfiam 17 hetes és eddig minden kaksinál teljesen át kellett öltöztetnem. Kb. 1 hete alig van vmi kaksija 1 nap. Szerintem ne aggódj, de ha megnyugtat kérdezd meg a dokit. Jó babázást!
2009. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet én reagálom túl a dolgot, mert a gyerek abszolút nyugodt, nem fáj a pocakja sem. Nem marad más, mint várni.
2009. máj. 13. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Babamasszázst próbáltad? Én is aggódnék.

Antibiotikus után nekem javasolták a Normaflort, mert az helyre állítja a bélflórát. Kapszulában lehet kapni, és teába vagy a tápszerbe kell beletenni, napi 2*fél kapszulát. Pici baba is kaphatja.

2009. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kisfiam 16 hetes és kb. egy hete nem nagyon kakil.vagy pici napi egyszer vagy semmi,pedig eddig napi három-négy alkalommal volt neki.szerintem is jobban felhasználja aszervezetük a tejcit.csak anyatejes a babóm:)lehet,hogy tényleg jót tenne nektek a normaflor,már egész pici kortól adható.egy próbát megér.
2009. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk a Normaflort, de ettől sem állt helyre.
2009. máj. 13. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak anyatejes, és nem fáj semmi, akkor akár 10 nap is normális. Az anyatejet nagyon jól tudják hasznosítani. Ha látod hogy kényelmetlenül érzi magát, adhatsz neki kamillateát (3dl-hez 3 teáskanál kamilla, és 3 teáskanál cukor) ebből adj neki 3-4 kiskanállal, és másnapra kell hogy eredménye legyen. A maradékot meg idd meg te. Ha még nem itattál vele kamillát, előtte a combját kend be egy kicsivel, és várj egy fél napot, hogy nem allergiás-e rá.
2009. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!