Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este fél9től regel fél6-ig...

Este fél9től regel fél6-ig aludt egyhuzamban a babám, és akkor kapta a kakaót, az nem számít már éjszakai evének ugye? Azóta is alszik még.

Figyelt kérdés
Nemrég hagytuk el a szopizást, és eddig soha nem aludt ennyit, amikor felébredt láttam,hogy nem megy máshogy az alvás
2011. nov. 28. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi idös a babad?Nekem is volt 2honaposan ataluda az ejszakat az ikrek közül valamelyik..este 8tol masnap 7-8ig..de azert arra figyeltek a kis ravaszak hogy a kettö közül az egyik mindig fent legyen:-) de aztan az is elmaradt..szerencsere..

Mikor mondtam a dokinak az asszisztens azt mondta hogy fel kell krltenem mert az hosszu idö es hogy szomjas lehet meg ilyenek...dehogy keltettem fel!örültem hogy alszik valamelyik..3.honapra mar szepen be is alltak azota sem volt gond sosem..:-)

2011. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 1 éves
2011. nov. 28. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor persze hogy nem baj...vagy most nem igazan ertem..eddig meg estenkent vagy ejszaka is megebredt szopizni, es most furcsallod hogy atalussza az ejszakat?ne haragudj csak nem nagyon ertem a kerdesed..;-) az elsö valaszolo vagyok meg mindig:-)
2011. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!