Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 1 évesen 11-12 kg 81...

Akiknek 1 évesen 11-12 kg 81 cm (volt) a babájuk, nem jelenti azt ugye hogy nagy darab lesz, vagy nagyobb az átlagnál bölcsiben, oviban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez öröklött tulajdonság. Én 175 cm vagyok, és mindig, oviban, suliban én voltam a legmagasabb lány. Nyilván akkor a férjem is jó magas. A kislányom 1 éves, 10,9 kg és 77 cm. De nem kövér. Másnak a 2 éves gyereke ekkora.

Ne aggódj ezen, vigyázz, hogy mit eszik, ne tömd édességgel, és akkor nem lesz semmi baj.

2009. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én most néztem 11 kg és 80 cm voltam 1 évesen. Kicsit magas voltam, de nem voltam kövér soha. Most felnőtt fejjel 175 cm magas és alig 60 kg vagyok, elég vékony a testalkatom, amúgy nő vagyok. a kisfiam 10 hónapos 10 kg és 75 cm, szerintem ő is eléri ezt a határt és ő se kövér hanem szép formás baba:)

Szóval ezen ne izgulj:)

2009. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nagy lessz.Én a TV-ben hallottam,hogy ahány cm 2 évesen annak a duplája lessz nagykorában.Én is kiváncsi leszek,de mi még 6 évesek és 14 hónaposak vagyunk,eddig hosszúak.
2009. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 kg volt, most 9 évesen 145 cm és negyven kiló.
2009. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én nagyfiam 1 évesen 13 kg volt,

2 évesen 15 kg ,

3 évesen 19 kg ,

augusztusban lesz 5 éves,most 0

2009. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi,a babám megrúgta az elküldést


szóval most 23 kg és 120 cm.30-as cipőt hord,a csoporttársai mind kisebbek.

Négyen vannak ilyen nagyok,az egyik kislánynak már most

32-es a lába :)!!!!

2009. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:45-ös vagyok.

A fiam 82 cm volt 1 évesen

egyébként már születésekor sem volt kicsi (440gr/57 cm)

Mindig nagyobb volt a többi gyereknél, most is ő a legmagasabb az osztályuban, de mi sem vagyunk kicsik (én 170 cm, apja 193 cm)

A lába lassan 37-es lesz.

2009. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz az étkezésére és minél kevesebb édességet, rágcsit kap akkor nem lesz gond, ne félj! Persze kapjon csokit meg ilyeneket, mert tiltani nem szabad mert annál rosszabb lesz, de mértékkel, ügyesen beosztva. De tőletek is ezt kell hogy lássa. Sok gyümölcs és a főzésnél, ételeknél is jól kell figyelni ezekre!

Bár igaz az is hogyha olyan fajta akkor úgysem tudsz mit tenni, de azért egy étkezés odafigyeléssel sokat korrigálhatsz rajta!

Amúgy az én lányom 2 éves múlt és 17 kg, de mostanában szinte semmit sem hízik. Mostmár még van poci, meg combi, de már nagyon alakul. Nagyon csinos most!

Amúgy én megkérdeztem a gyerekorvost, hogy nem e sok, de azt mondta nem! Persze mindezt úgy hogy látta a gyereket!

Amúgy az én lányomat nagyobbnak nézik, korra értve, mert magas is, kicsit testes is a magasságához ugye kell, meg hát nem piszkafa, sokat beszél, nagyon értelmes, figyelmes. 3 évesnek nézik sokszor. De igazából nem érdekel! Amíg egészséges nem zavar milyen!

De amúgy mivel nekem vannak gondjaim a súlyfeleslegemmel én nagyon elkezdtem ezen aggódni hogy idősebbnek nézik, kicsit a lelkemre vettem. De mostmár megtanultam azt, hogy mielőtt bárki mondana bármit, megelőzőm és mondom hogy igen nagyobbnak néz ki mint amekkora, így nem tudják ők mondani. A saját számból mondva nem olyan rossz mint ha más jegyezné meg állandóan. Meg így nem tudnak mit lépni. A következő mondat általában az hogy milyen aranyos, mert mást nem tudnak hirtelen mondani.

Úgyhogy ha esetleg ilyen szemszögből tetted fel a kérdést, akkor ne aggódj, ne foglalkozz senkivel!

2009. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!