Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudná leszoktatni a...

Hogy tudná leszoktatni a babám, hogy éjjel ne csinálja azt, amit épp megtanul?

Figyelt kérdés
Kezdődött a kúszással,amint az ágy végébe ért,felébredt és sírt,hogy nem tud tovább menni,most elkezdett forogni,hason alszik de amint megfordul felkel,csak most nem sír,hanem elkezd a tök sötétben "játszani","beszélgetni",alig tudom visszaaltatni,és ezt megismétli egy éjjel alatt többször is!Már nagyon fáradtak vagyunk!4hnaposan múlt el a hasfájása,addig amiatt nem aludtunk,most jö a foga is,alul már kijött egy,de nem dagadt Neki,nem lilult,észre se vettem,mert megszokott volt,hogy éjjel felkel sokszor!Mit tegyek,hogy aludjon,és ne azt gyakorolja,amit megtanult?Fogára adjak valamit?
2009. máj. 13. 11:18
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,most 5 hós!És ez így lesz minden mozgásformánál?Ha megtanul állni éjjel is álldogálni fog?
2009. máj. 13. 11:20
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, ez jó kérdés. az én fiam folyton kúszni akar a kiságyban, mert most tanulta meg:-) ő is dumál éjszaka ha felébred, de ha nem szólok hozzá és nem megyek oda, egyszercsak visszaalszik. Fogára csak akkor, ha fáj neki. Vagy pedig elkezdhetsz valamilyen homeos bogyót adni neki, annak kell egy kis idő, míg teljes hatást fejt ki a szervezetben. Ha esetleg arra ébred fel, hogy beleszúrt a foga, és sír, én dentinox gélt szoktam rá kenni, az elzsibbasztja, kb úgy 5-10 percig a fogát száját, addig vissza tud aludni! Sokszor nem szabad ezt használni, mert lidokainos.
2009. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hűű, ilyet ne is mondj, előre félek tőle én is:-)))
2009. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Sőt! Ha megtanul koncertre járni,akkor meg haza se jön. És éjjel számítógépezni fog, meg a paplan alatt olvasni. Én már kezdek arra jutni, hogy az ember éjszakai állat.

Én kb 10 év múlva aludtam ki magam először. Mikor a nagyanyjuknál voltak, de már nem izgultam úgy értük.

2009. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Evel szerintem mindenki igy van. Mi szerencsére csak két hétig szoktunk gyakorolni éjjel.Amikor felált éjjel is és az elején el is esett,de mikor megtanult vissza ülni és nem sirdogált,probáltuk nem észrevenni és abba hagyta.A nagyfiamnak az ágyát mikor kicseréltük 2 évesen,2 hétig tartott mire ott is maradt és nem szált le rolla.Talán ez az utolsó fázisuk.6 éves és egy 14 hónapon anyuja.
2009. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mióta a fiam fel tud ülni, azóta ülve sír ha felébred. Egyszer meglestem: felébred, körbenéz, körbeforog, felül, körbenéz, visít.

Fogára én Dologél használok ha fáj neki, és lefekvés előtt Viburcol kúpot.

2009. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!