Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdi érdekelni a...

Mikortól kezdi érdekelni a babákat a mese?

Figyelt kérdés
Kislányom 6,5 hónapos, próbáltam mesekönyvből mesélni neki, de ahogy könyvet (újságot) lát, rögtön gyűrni, tépni, enni akarja. Gondolom, most még érdekesebb maga a színes papír, mint a rajzok és a mese. Mikortól nem akarja majd megenni?
2009. máj. 13. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
10-12 hós kortól már a képekről meséltem, később már rövidebb mesét meghallgatott. Ami rímelt, azt jobban szerette és meg is jegyezte. Eleinte, csak mondd el mi van a képen, de még ezzel is ráérsz. Neki még csak puha könyvek valók, színes képekkel.
2009. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

sztem még korai a mese.olyan könyvet válassz,vagy nézz a te régi könyveid közül,ami nagyon vastag-leporelló-ezt nézhetitek együtt-de szöveg ne nagyon legyen benne-max te énekelj hozzá.az én babám ennyi idősen pici-vastag lapos könyvet kapott-kisautók,meg állatok voltak benne-ezt hajtogathatta.most ,h másfél éves gyakrabban nézegeti-és este választ is magának egyet,amiből mesélek.

2009. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!