Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves fiamat ha elkezdte...

Másfél éves fiamat ha elkezdte érdekelni a tv, mese, milyen mesét vegyek neki, ami kapható dvd-n?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az intersonic kiadásában jelent meg a "Finley, a kis tűzoltóautó". Ez oktató, de mégis nagyon aranyos mese, kedves karakterekkel.

Az én fiam is mesenéző fázisát éli, szinte el sem lehet rángatni (úgy kell kicsábítani a kertbe), úgyhogy ha megfogadod a tanácsom: már a kezdetek kezdetén limitáld a mesemennyiséget :-)

2009. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Disney mesék nagyon szépek,és erőszakmentesek.Bambi ,Vuk stb.Az én fiam imádta.
2009. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Vuk nem Disney... P



Én a régi szép magyar meséket javaslom :)

De a Disney-k között is vannak aranyosak, ez tény :)

2009. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hupikék és a tom& jerry is jók. Mi is azon nőttünk fel. de vannak a kisvakondos mesék is.
2009. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kisvakond és a Kockásfülű nyúl volt a menő ilyen korban.
2009. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisvakond,minimax dvd(gyerekdalok és mondókák),Barney és barátai ez most a kedvence....
2009. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Kizárólag Beavis & Butthead-et és South Park-ot :)
2009. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!