Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdte el érdekelni...

Mikor kezdte el érdekelni gyermekedet az olyan mese, amely már bonyolultabb, összefüggőbb?

Figyelt kérdés
Pl: Csipkerózsika, Hamupipőke és társai. Kislányom 2,5 éves, az Anna, Peti, Gergő, Boribon, és Bogyó és Babóca könyveket szereti, de egyéb mesék iránt nem érdeklődik. Kíváncsi lennék mások tapasztalatára.
2011. okt. 20. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyém lassan 3 éves, ő is az Annapetiket és a Bogyóbabócákat szereti nagyon.

Vannak itthon más mesekönyvek is, de azt vettem észre, hogy azt a típust élvezi még, ami "kis szöveg - sok kép".

Pl ha elmesélnék neki egy Csipkerózsikát, azért nem érdekelné, mert kevés a kép, sok a duma. Ha olyan stílusú Csipkerózsika lenne itthon, mint a Bogyóbabóca, akkor már érdekelné őt. Nagyon szereti a meséket, de tényleg muszáj, hogy sok kép legyen. Talán még pici ahhoz, hogy maga fantáziáljon, hogy maga találja ki a képet a szöveghez, vagy nem tudom.

2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 2,5 évesen/9 évvel ezelött/a Csipkerózsikát,Hamupipőkét nézte de ugy hogy már költött is hozzá és magát is beleképzelte a mesébe.Nagyon aranyos volt ahogy elöadta magát.Akkor még nem volt Bogyó és Babóca és a többiek.Én a Disney könyveket járattam neki.
2011. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a válaszaitokat!
2011. okt. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!