Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5-9 hós babátoknak hány...

8,5-9 hós babátoknak hány ruhája van?

Figyelt kérdés
bodyk, nacik, szoknyák, felsők stb
2009. máj. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
sok.
2009. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Szia.Nekem kisfiam van és 8hónapos,de nagyon sok ruhája van,hogy pontosan hány darab azt nem tudom,de minden nap tiszta:body,naci,poló van rajta és egy héten egyszer mosok neki,de így is marad bőven a szekrényben:D A nővérem turiba dolgozik és szinte naponta kap vmi cuki rucit:)Szerintem 7-8db mindenből kell ha vki nem akar minden nap mosni,meg persze történnek balesetek is.

Üdv.Vera

2009. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
háromszor annyi, mint kellene. édesanyám imád vásárolni. de legalább válogathatok. (kb 15 body, 8 nadrág, 20 pulcsi.a melegeket eltettem, a nyáriak készenlétben... nem férnek be a szekrénybe. :) )
2009. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Szia, 9 rövid ujjú és 3 hosszú ujjú body, 2 hosszú ujjú póló, 6 kezes-lábas rugi, 1 kantáros farmer, 2 napozó, 1 kapucnis pulcsi, 6 kiszokni. Plusz nemrég vettem kantáros rövidnacit, még 1 pulcsit, 1 vékony kertésznacit és 2 kispólót - de ezek már 1 éves koráig jók lesznek. Nálunk így pont jó a mennyiség, mindet ki tudom használni. Sajnos van hogy 1 nap többször is öltözünk a nyálzás és a bukik-böfik miatt. Ja, és ebből kifolyólag van vagy 20 db előkénk, de az így is kevés :))
2009. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 body, 20 ruha, 8 kardigán, 10 nadrág,3 pár cipő,10 pár zokni,6 atléta,6 harisnya, 6 rugdalózó.
2009. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!