Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell foglalkozni egy...

Mennyit kell foglalkozni egy négyhónapos babával?

Figyelt kérdés
Az én kislányom nagoyn sokat alszik nappal, mégis amikor ébren van, nem vagyok mindig vele, illetve a járókában hagyom kicsit magára, hagy nézelődjön, de igazából úgy vettem észre, hogy nem nagyon érdekli más rajtam kívül. Viszont így meg nem haladok az olyan hangosabb házimunkákkal, amiket alvása közben nem tudok elvégezni.Más anyuka hogy van ezzel?
2009. máj. 13. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam egyáltalán nem alszik napközben, max. 1-2 órát összesen. Egész nap nem lehet letenni, mert egyből sír, játszunk szinte egész nap. 5-10 perc alatt kiporszívózom a szobát, mindennap csak 1-1 szobát. Más zajosabb nálunk nemigazán van.

Én élvezem, látom, hogy mindennap mennyivel többet tud csinálni, látom rajta, hogy mennyire boldog, hogy együtt vagyunk. Amikor hason is elvan kb. 10 percre, akkor is szoktam apróbb munkákat - pl. kiteregetek.

Szóval nálunk így mennek a napok. Megyek, mert kajabál:))))

2009. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én délelőtt gyorsan amíg fent van kiporszívózok, addig elvan a kiságyába. Utána szundít egyet, addig felmosok, vasalok, mosok, teregetek, stb. Délután ideveszem magam mellé a konyhába az etetőszékbe én főzök, ő meg szépen nézelődik, beszélget. Folyamatosan magyarázok neki, hogy mit csinálok éppen, nagyon szereti figyelni. :)

Szerintem nyugodtan csináld Te is a dolgod, nem kell egész nap egymáson lógni. Addig jó míg elvan egyedül is a kiságyba, nem kell mindig ölben lenni.

Nekem az etetőszék (dönthető) nagyon bevállt, kislányomnak elég ha lát és beszélek hozzá.

2009. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos délelőtt én sem tudok sokat foglalkozni a babámmal a házimunka miatt, de a délután az övé...
2009. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!