Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, milyen...

Tapasztalt anyukák, milyen hordozókendőt vegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tapasztalt vagyok, csak nekem nem jött be a hordozókendő.

2 dolgot tudok javasolni: maradj te is a kengurunál. Ha nem hordozol gyakran, akkor ez a legegyszerűbb

vagy: ha komolyan akarsz a hordozással foglalkozni, akkor menj el egy tanfolyamra. pl. egy hátra felkötés nem megy máról holnapra, tényleg nehéz.

Ott pedig el fogják mondani, hogy milyet javasolnak. Első körben én csak annyit javaslok, hogy olyan kendőt vegyél, ami nem tud semmi "extrát", azt nehezebb kezdőként használni, de több a lehetőség. Házi készítésűvel felesleges kísérletezni, ha igazán jót szeretnél.

2011. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a mei-tai-t javaslom. Nekem Gremese márkájú van, de a többi is ugyanolyan jó. Egyszerűbb felkötni, és nagyon jó benne hordozni!
2011. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Zara van, és nagyon szereti. Én magam mei-tai-t használok - szintén Gremese, csak a kisebbik még nem nőtt bele.
2011. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is meitai van.Varrónő varrta,és szuper!Kirándultunk már vele többször,de ha csak boltba szaladtunk le,arra is jó volt.
2011. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!