Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Virslivel kapcsolatban segítség?

Virslivel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
16 hónaposak a gyerkőcök. Ki milyen márkájú virslit ad a gyerekének? Amiket eddig nézegettem, mindegyik tele volt "felesleges dolgokkal".
2011. nov. 29. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
sága
2011. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
füstlit szoktam venni
2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyéves koruktól sága füstli vagy sajtli .én nagyon finnyás vasgyok a felvágottakra, virslikre, én magam is csak ezt eszem meg, és pl felvágottból nem eszünk párizsit, csak csirke, vagy p.mell sonkát (azért az akciósabbakból)
2011. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pick juhbeles, Aldi juhbeles ezek a jobbfajták. Tökéletes virsli nem hiszem hogy van, mert ez a virsli sajátja, hogy tulképpen a maradékból készül. Mint pl. a vagdalthús.
2011. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ScoobyDoo virslit, vagy bécsi hosszúvirslit szoktam venni, ezekben nincs szója
2011. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Orsi vagy Valdor (sajtos is).

Mindkettő baromfi.

2011. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sima SPAR-os virsliben sincs sem szója, sem semmi felesleges adalékanyag. Mi ezt esszük néha, de a 20 hónaposomnak még nem adtam. Nekem maga a virsli nem szimpi, kb. a parízerrel egy kategória. :(
2011. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag Pick virsli jöhet szóba. Ebben valóban hús van, nem szója meg egyéb káros anyagok.
2011. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Ma voltam a Penny-ben meg a Lidl-ben, szétnéztem mi újság van virslik terén... Azt hiszem, a virslit kihagyom az étrendjükből. Egyszerűen hihetetlen, hogy mi mindent beletesznek.

2011. nov. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!