Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap sikerült hasra fordulni...

Tegnap sikerült hasra fordulnia, de azóta egyfolytában ezt csinálja. Mire készüljek fel, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Ha leteszem aludni, akkor is oldalra fordul és -mivel nem fér el tovább, hogy hasra is forduljon) húzza fel magát a rácson. Ez már mindig így lesz? Mire számítsak még? Mire figyeljek oda?

Nagy szó ez nekünk egyébként, hogy megfordult és nagyon büszke is vagyok rá, csak mindig felébreszti magát a mozgással. 5 hónapos. Délelőtt aludt EGYSZER! eddig összesen a mai nap folyamán...bár nem nyűgös, de ilyenkor már 3 alváson szokott túl lenni.


2011. nov. 29. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3 alvás délelőtt? az már sok neki, itt a mozgásfejlődés beindulása, ne is számíts arra, hogy naponta 5x fog aludni, most már nem csecsemő :)

semmi gond, csak lazán vedd az akadályokat, szervezd át a napirendet. enyém ennyi idősen 2x aludt hosszabbat és egy rövidet, 6 hónaposan meg már csak 2x aludt. lesz pár nap amikor semennyit nem fog aludni, ilyenkor menjetek el kocsikázni ha tudtuk, jó szorosan bekötni... :D

2011. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy ennyit alszik. Dec. 4.-én lesz 4 hónapos. Általában délután alszik 2-3 órát, meg néha napközben 5-10 percet, de az ritka. Viszont este 8-tól reggel 7-ig alszik.
2011. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém azóta nem alszik, amióta elkezdett forogni :-(

Már 8 hónapos, de szinte egyre rosszabb a helyzet, ahogy megébred, forog, felül, mászik ... Nem tudom, mi lesz, ha elkezd járni, bele se merek gondolni ...

2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!