Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítsen Valaki, mert nem...

Segítsen Valaki, mert nem tudom mit tegyek! A két éves kislányom, már elég régóta csinálja ezt a mozdulatot. Az az hogy nem tudom hogy minek hívjam, mert nem tudom mi ez? Jár még valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
21 hónapos koráig szopizott,ezért nem gondolom hogy attól lehet mert elvettem tőle a cicit....Minden nap csinálja ezt.Az egyik lába és keze (azonos oldalon)lóg a föld felé a másik keze meg lába az ágyon van ,mozog fel le nyögdécsel és nagyon le izzad.már rá szóltunk,kérdeztük hogy fáj-e valamije vagy éhes,szomjas?Nemet válaszolt!Ha mondtam neki hogy megyünk a boltba,játszótérre,hívtam főzni vagy bárhova ,egyből abbahagyta és jött velem.Gondoltam hogy unatkozik,de szinte amikor foglalkozni is szeretnék vele,akkor ott hagy és csinálja ezt szenvedést!Mert én úgy hívom,egyszerűen nem tudom mit tegyek,vagy vigyem el orvoshoz.Valaki tud nekem segíteni,vagy esetleg hasonló cipőben jár?Esetleg vigyem pszichológushoz?Segítség
2011. nov. 29. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

itt volt egy anyuka, hasonló "problémával". orvostól orvosig jártak, mr, eeg, pszichológus, stb...

kiderült, hogy a kislány így szerez khmmm szóval örömet magának :)

nem lehet, hogy nálatok is erről van szó???

2011. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is rögtön ez jutott eszembe. Rájött, hogy ha odadörgölőzik valamihez az jó. Most fedezi fel a testét. Ezzel párhuzamosan a testi örömöket is.
2011. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizony, maszturbál.

Próbáljatok nem törődni vele, esetleg szólni neki, hogy ezt akkor csinálja, ha nem látja senki, mert ez magánügy.

Volt egy barátnőm, ő a fotel karfáján csinálta, de még nálunk is, végül beszéltek a szülőkkel, akik pszichológushoz vitték.

Nálatok ez még nem ügy, csak tudj róla, máshol is van ilyen.

2011. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:)


Kedves Anyuka!

Bizony!a kislány felfedezte a testét..maszturbál...ebben semmi kivetni való nincs,nem szabad rászólni,hogy ne csinálja,mert ez kihathat a későbbi nemi életére...azt kell vele megértetni,hogy már előtt nem szabad csinálni.


én ezt a választ kaptam gyermekpszichológus barátnőmtől...:D

2011. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre a maszturbálás ugrott be!

Az előttem szólok már leírták mi a teendő!

2011. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, szerintem sincs gond.:)
2011. nov. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik így izgatja a punciját. Soha ne szólj rá ezért!
2011. nov. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat!Egy kicsit meglepődtem amiket írtatok...lehetséges ez?már mint ebben a korban?vagy ennek semmi köze ehhez?azért nagyon rendesek vagytok köszi még egyszer!
2011. nov. 30. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

én vagyok a 3.

A ksfiam egy éves kora óta huzogatja magának, szóval igen, lehetséges ebben a korban:)

2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22.28-as vagyok!

Találtam egy cikket!Ez teljesen természetes dolog ebben a korban!

[link]

2011. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!