Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan cumisüveg, aminek a...

Van olyan cumisüveg, aminek a cumija hasonló, vagy ugyanolyan, mint az Aventesnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valami színes, dizájnos cumisüveget, de a lányom csak az Avent-es cumiját fogadja el. A Tupperes cumisüveg cumija a kép alapján úgy tűnik ugyanolyan. Valaki aki rendelkezik Tupperes cumisüveggel meg tudna ebben erősíteni?
2011. nov. 25. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van Tupperes és egyáltalán nem jó rá az Avent cumi. A Tupperware vékonyabb vagyis keskenyebb. Az Avent szélesebb. Sajnos meg is bántam, hogy megvettem a Tupper üveget, mert így nagyon drága, hogy a cumiját sem lehet cserélni, csak úgy ha veszel egy új üveget ://// Direkt úgy van megcsinálva, hogy semmilyen cumi se legyen rá jó...
2011. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja nem szeretném kombinálni a két cumisüveg tartozékait, csak maga a cucli formája érdekel, hogy tényleg olyan formájú-e mint az Avent, mert akkor megvenném. De ha nem akkor nem kockáztatok!
2011. nov. 25. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.Nekünk volt és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon-nagyon hasonló a kettő, talán a tupperes szívókarésze picikét hosszabb mint az Aventé.

Én mégis lebeszélnélek róla, mert hihetetlenül vacak egy üvega tupperes!Mi kb kétszer használtuk, de orrán száján jött a cucc így el is tettem.Pedig jól volt összerakva!

11 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, tanácsod. Azt hiszem inkább még sem veszek, mert ahhoz túl drága, hogy kísérletezzek vele. Marad a dizájntalan Avent... Igazán kitalálhatnának valami lányos - fiús cumisüveget. A tanulópoháron az a nemtudom milyen nyuszi egyáltalán nem tetszik... Node ez az én bajom!
2011. nov. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!