Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet az embert megneveln...

Hogy lehet az embert megnevelni? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Ma már tettem fel egy kérdést, innen fakad ez is.

A párom kiállhatatlan.Sokat veszekszünk az anyagi dolgok miatt, mert szerinte sokat költök, pedig csak azt veszem meg amire szükségünk van.Arról már nem tehetek, hogy nem elég semmire a gyed!

Nem becsüli meg az itthoni munkámat egyáltalán.Nem veszi észre, ha rend van, csak a kaját várja az sztalra.

10,5 hós a lányunk, akit imád, de vigyázni rá 2 óránál többet nem hajlandó, mert "nem tud vele mit kezdeni".

Nincs egy jó szava sem hozzám, gyakorlatilag kutyába se vesz.

A szex sem működik, mert nekem sem erőm, sem kedvem, sem energiám nincs hozzá és ahogy ő hozzááll, nem is kívánom.Persze igénye napi szinten lenne rá.Én meg úgy vagyok vele:valamit valamiért!

Vagy nincs igazam?


2011. nov. 22. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem veszekedni, hanem megbeszélni kéne a dolgokat, főleg egy pici mellett. Higgadtan le lehet ülni és elmagyarázni, hogy mire miért költesz. A szexel zsarolni pedig a legnagyobb butaság. Én nő vagyok, de sokáig én se bírnám, ha egy feszült, összebújás nélküli otthonba kéne haza mennem.
2011. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem zsarolom a szexel csak nem látok rá okot, hogy miért bújnék vele össze.Vagy talán akkor is együtt kéne lennem vele, mikor semmi kedvem hozzá?Csak azért, hogy békesség legyen?Mert mikor megvan a rendszeres szex, akkor minden oké, csak enélkül kiállhatatlan.Én meg azért nem vagyok hajlandó összefeküdni vele, hogy normális legyen, főleg ha tesz rá magasról, hogy nekem jó-e vagy nem...Nem ezen kéne múlnia egy párkapcsolat harmóniájának, vagy legalábbis nem kizárólag ezen.

Szerintem.

2011. nov. 22. 19:47
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

4 gyerekem van itthon és ezt én is eljátszottam vele.

Nem csinált semmit mert egész héten melózik nem hajlandó itthon folytatni.

Meg beszéltem nem sokat kértem csak annyit hogy maga után tartson rendet és foglalkozzon a gyerekeivel.

A szexel pedig ne játsz mert te járod meg. Mi van ha meg unja és máshol néz szex után?Akkor őt fogod hibáztatni mert félrelépett, ami nem is lenne csoda ha nem adod meg neki azt amire szüksége van.

2011. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ekkora gond, de azt én is hiányolom, hogy értékelné az itthoni munkámat. Szerintem a férfiak egyszerűen nem látják át, mekkora meló főzni, takarítani, játszani a kicsivel, mindig valami új, kreatív dolgot kitalálni, sétálni, és persze rendet rakni. Beszéld meg vele, a veszekedés sehová nem vezet, csak mégjobban elhidegültök...látod, már nem is kívánod őt, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez nem sok jót jelent. Szerintem holnap, mikor a kicsi alszik, hagyj a fenébe mindent, vegyél egy fürdőt, sminkelj, manikűrözz, vagy bármit, ami neked jó, megnyugszol tőle, nőnek érzed magad. Így higgadtan, stressz mentesen fogadod este. Bontsatok egy üveg bort beszélgessetek, és igen, szexeljetek. Ne az a dac járjon a fejedben, hogy miért kéne, meg sem érdemli, próbálj meg ráhangolódni, és fedezd fel újra, miért is jó vele lenni. Ha te nyugodtabb vagy, és engedsz egy kicsit, akkor talán ő is könnyebben adja be a derekát minden másban.
2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

19.58as!

A máshol néz szex után kipipálva.Megcsalt mikor terhes voltam és ezt kb fél éve tudom.Az a röhej, hogy az "én hibámnak" van kikiáltva, holott ő nem tudott rám nézni sem, mert nagy volt a hasam.A terhesség alatt soha egyszer sem bújt hozzám, nem ölelt át és nem simogatott meg mert taszította a hasam.No comment.Nem csoda, hogy kihűlt a gyengédség a kapcsolatunkból.

Nem az a probléma legfőképpen, hogy szexuálisan nem adom meg amire vágyik, mert minden más téren megkap mindent.Meleg vacsora az asztalon, egy üveg sör a kezébe miközben filmet néz stb...

A fő probléma az, hogy ha működik a szex, ha nem én semmit nem kapok cserébe, csak a becsmérlést, lecseszést stb.Hát nemtudom, ti hogy vagytok vele, de kinek lenne kedve ezek után örömet szerezni a párjának?

2011. nov. 22. 20:33
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, de minek szültél neki, nem hinném, hogy a terhesség alatt változott meg.
2011. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Pedig így van.

Szerintem úgy érzi, mostmár lazíthat, hiszen ha szültem neki úgyse hagyom el.Minek melózni egy kapcsolatért, ha egy gyerekkel úgysem kellek másnak, ő meg ittvan.

Tudom, hogy azt hiszi, mindent eltűrök.

A terhesség előtt sem volt sem konyhatündér, sem tisztaságmániás, de ha megkértem, akkor száját húzva segített.Ha meg nem akkor megcsináltam magam és nem érdekelt.De mostmár érdekel, mert van egy gyerekünk és nem bírok mindent, ő meg úgy van vele:úgyis itthon vagyok:ráérek.

2011. nov. 22. 20:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor állj a sarkadra, miért ne kellenél egy gyerekkel senkinek. Kerek perec megmondanám, hogy nyugodtan csinálhatja, de előbb utóbb válás lesz, ha nem változtattok.
2011. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék, hanem elválnék. Főleg azután, hogy nagy hassal nem talál vonzónak? :-O A férjemnek és nekem is nagyon bejött a szex várandósan is.
2011. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként abba tényleg gondolj bele, hogy az egyik legkiszolgáltatottabb helyzetben cserben hagyott, mégis a jövőben mit vársz tőle?
2011. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!