Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztél már olyat hogy eleged...

Éreztél már olyat hogy eleged van a gyerekedből, ha visszacsinálhatnád inkább nem is szülnél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Olyat már éreztem, hogy inkább beadnám valahová, vki másnak, mert én csődöt mondtam, kész nem bírom vele. Miért nem másmilyen a gyerekem.... :-((((((((
2011. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem tudott olyat tenni, amitől ezt gondoltam volna. Bár Ő még csak 2 éves.
2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Amikor hazahoztuk a kórházból, 2 napig csak üvöltött... Na akkor megfordult a fejemben, hogy visszaadom (depressziós voltam)... Az óta 6 hónapos lassan, és ha lehetne, a fejem a falba verném, hogy valaha is ezt gondoltam...
2011. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Elegem az már volt, de vissza nem csináltam volna a dolgokat. Inkább egy kis pihenőt kértem, míg szusszanok. (Pár óra gyerek nélkül, később egy nap, aztán egy nap + éjszaka is)
2011. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nem, és soha nem is fogok. de olyanra már gondoltam, hogy nem bírom tovább, mert szeretnék egy kis szabadságot, pihit az állandó szoptatásból, a nagy hisztijéből..
2011. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

EZ NAGYON ERŐS, HOGY INKÁBB NEM IS SZÜLNÉK. dE OLYAN MÁR VOLT, HOGY RÁCSUKTAM A SZOBAAJTÓT ÉS HA NEM ÜVÖLTÖTT (NEM TŰNT FEL NEKI, HOGY NEM LÁT) ÉLVEZTEM A KONYHÁBAN VAGY AZ UDVARON A CSENDET PÁR PERCIG. dE OLYAN IS VOLT, HOGY KÍNOMBAN KIMENTEM AZ UDVARRA, HOGY NE HALLJAM, HA ÜVÖLT. SZERENCSÉRE 1-2 PERC ALATT MINDÍG ELMÚLT, MIRE VISSZAMENTEM, TALÁLT MAGÁNAK MÁS ELFOGLALTSÁGOT ÉS CSENDBEN JÁTSZOTT. jÓ KISFIÚ EGYÉBKÉNT:)

(bocsi, caps lock)

2011. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igaz ez kicsit erős hogy "nem is szülnék". Akkor inkább úgy mondom ha tudjátok előre!

Bár ez így megint butaság...na mindegy azért értitek?!

2011. dec. 1. 14:12
 8/26 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk a másodiknál, 21 hónap korkülönbséggel. A kicsi folyton sírt, a nagy állandóan üvöltött, én meg itthon voltam segítség nélkül, ki is mondtam többször a férjemnek.Azóta eltelt 5 hét, és ma már tudom, hogy depressziós voltam, vagyok is,mióta ezt beismertem gyógyulok, és persze imádom őket:-)))
2011. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem éreztem, de már többször előfordult, hogy apa elvitte autózni, hogy tudjak kicsit magamban lenni. Vagy éppen ő vitte a játszóba, stb. Addig pihentem, és a gyermek is megnyugodott. Egyébként jó gyerek, lassan 1 éves lesz, most már sokkal könnyebb vele: keveset sír, kicsit akaratos, de alapvetően sokat játszik el egyedül is. Az eleje sokkal nehezebb volt. És tudom, majd csak most kezdődnek a hisztik...
2011. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemet az első néhány hétben legszívesebben visszavittem volna a kórházba. Voltunk ezzel így néhányan.
2011. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!