Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztél már olyat hogy eleged...

Éreztél már olyat hogy eleged van a gyerekedből, ha visszacsinálhatnád inkább nem is szülnél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17. válaszoló vagyok.

Én is igy voltam-vagyok, mint Te, kedves Kérdező.

Olyan nehezen jött össze a Baba, annyira vártam Rá ...A gondolataim csakis a leendő babámmal, a csodálatos anyasággal voltak tele. Aztán meg ...

A Fiam egész nap kézben, mert ha leteszem, üvölt ...éjjel-nappal másfél óránként cici, más nem hallgattatja el ...még W.C.-re sem tudok elmenni ...egész nap kapkodok, rohangálok, próbálok mindenbe belekezdeni, de semminek nem jutok a végére ...stb...

Sokszor megfordult a fejemben, hogy ez mekkora szivás, csak én lehetek ilyen szerencsétlen, mert minden ismerősnek már a fiatalabb babája is átalussza az éjszakát, nappal eljátszik, elnézelődik vagy alszik. Az enyém meg ...

Most 8 hónapos, talán egy fokkal jobb a helyzet. Már 5 percig képes elmászkálni, szöszmötölni, mielőtt orditani kezd :-)De éjjel minimum 3-4-szer fent van, és csak cicivel alszik tovább. Fáradt vagyok, és valószinüleg agyilag sem teljesen százas, én csak ennek tudom be, hogy arról álmodozom, hogy milyen jó lenne, ha megint babát várnék :-)

2011. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam már nem is egyszer, hogy ha tudom azt, hogy a fiam 2 évesen "meghülyül", tuti nem vállalok kistesót 2,5 év különbséggel.
2011. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nekem elsőre összejött a gyerek,és 30éves voltam mikor született. Csak hamarabb nem volt hozzá partnerem,ha rajtam múlott volna már 20évesen lett volna gyerekem. De nem akartam hogy ne legyen apja a gyerekemnek!


Úgy érzem nem vagyok jó anya,nincs már türelmem hozzá! Teljesen kimerültem. A lányom állandóan pörög,nem tudom hol lehet kikapcsolni?! De akkor is jobb mint mikor pici volt,legalább most már elvan egyedül is. Egyre inkább azt érzem hogy hiperaktív.


Valahol csalódott vagyok mert nem erre számítottam. Azt gondoltam hogy nem csak enni meg aludni fog,de hogy ilyen nehéz lesz azt nem!

2011. dec. 1. 18:15
 24/26 anonim ***** válasza:

Nyugi, túléled! Ha hazajön apa, passzold le neki!! Így lesz jó mindenkinek! És ő is erősítheti a kapcsot kettejük között!


Az enyém is ma egész nap ordított, már majd' szétszakadok!! Beteg is vagyok, ráz a hideg, fáj a fejem és legszivesebben leb*sztam volna a kiságyába, de neeeeeeeeeeeeeem, nem tehetem, mert milyen piszok anya lennék én??

áhhhhhhhhhh

most az apjával van.


Holnap reggel újult erővel kezdődik minden és remélem a mai napot elfelejtem örökre...

2011. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a gond hogy az apja is minden nap 8után ér haza. Fürdik eszik,így nem sokat tud segíteni. És ez így megy mióta megszületett a gyerek.
2011. dec. 1. 18:49
 26/26 anonim ***** válasza:

Bevallom én igen éreztem úgy..hogy nem kellett volna szülnöm de nem a kisbabám miatt,hanem miattam!!

Nagyon jó gyerekem van..mégis néha mikor rájön,kikészít és ez az én tehetetlenségem és türelmetlenségem!

A nap 24 órájában csak velem van néha 1-2 órára a barátnőm vigyáz rá mig boltba megyek,ahol lakom nincs.

Nagyon eldugott helyen lakunk,nincs társaságom.

Apa külföldön,havonta egyszer 3-4 napra van itthon,nagymama az én részemről nincs ,anyósom messze lakik.Szóval nincs segítségem...néha belezavarodom a magányba.

Imádom a gyerekemet...csak van,hogy bekattanok és nehezen viselem a kötöttséget:(

Most 8hós a babám és valamivel jobb már,hogy ő is nagyobb és tudunk játszani stb.De a felnőtt társaság mégis más..

szóval emiatt igen szoktam arra gondolni,hogy nem nekem való az anyaság a kötöttség,a felelőség:S

Aztán ránézek és vigyorog rám huncutul..és már nem is gondolom,hogy jobb lenne nélküle...semmi lennék Nélküle:)

2011. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!