Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm lánya 1.5 éves de...

Barátnőm lánya 1.5 éves de még mindig javarészt üveges kaját kap. Szerintetek ez normális? Amit főz nem nagyon akarja megenni, Esetleg azt csinálja hogy felesbe keveri krumplival, tésztával stb. Fiam 1 éves de már nem kap bébi kaját!

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia

Én 6hósan üvegessel kezdtem a hozzátáplálást. kb 11hós koráig üvegeset evett, aztán egyszer kinézte a számból a kaját, azóta azt eszi amit mi :) Most 15hós

nagyon ritkán veszek üvegeset már, amikor utazunk.

Szerintem csak meg kell érnie rá.

2011. dec. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korban nagyon számít, hogy együtt eszik-e a család, ill, hogy a fogzásban hol tart, mennyire viseli meg épp.

16 hós gyerekem is finnyáskodik néha, de ha vele eszem "partnerként" és nem csak őt kínálgatom, miközben be van kötve a székébe, akkor általában megjön az étvágya. Persze ennek az a vége, hogy sokszor tányért és evőeszközt cserélünk, na meg úszik a konyha :)

Egyébként ha úgy látom, hogy a foga miatt finnyás-nyűgös, akkor engedem válogatni (ő ilyenkor csak kiflit vagy hasonló "egészben" rághatót hajlandó enni), de ha csak szimplán nyafi, akkor bemegyünk játszani és fél óra múlva újra meginterjúvolom.

2011. dec. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!