Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap ölben kell lennie,...

Egész nap ölben kell lennie, különben ordít! Én meg már megőrülök! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmi baja, mert ölben csend van. Ha leteszem ordít, mint akit nyúznak! 9 kiló a drága, majd megszakadok, már délutántól kezdve mei-taiban hordom, de mostmár így sem bírom! Ez megy reggel óta!!

És NEM alszik!

Reggel aludt egy órát, 9-től 10-ig kb, azóta semmi!

6 hónapos.

Most letettem a kiságyába, szegény ordít, megyek fel is veszem, csak ezt musáj volt kiírnom!


2011. dec. 1. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Pedig ne fogd, mert felkapatod. Tedd le, adj neki játékokat, ne hurcold. Maradj mellette, játszatok nem kell cipelni. Ha sír, majd abbahagyja.
2011. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is próbálj megnyugodni! Tudom, könnyű ezt mondani, de hidd el sokat segít! Ő is érzi, hogy feszkó vagy! Mindig ezt csinálja, vagy csak ma? Mert jön a "meleg" és ezt a legtöbb bébi érzi. Kitartás! Rakj be Neki egy kis zenét, vagy énekelj Neki egy kicsit. Az én 3 lányomból kettővel "szenvedtem" másfél éves korukig. De elmúlt és már csak a szépre gondolok. Nem marad ez mindig így. Én ezzel nyugtattam magam.


Sok sikert és kitartást!


Egy lassan 4 gyermekes édesanya

2011. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor megy ilyen szinten az ordítás és ragaszkodás (bár nem akar ölben lenni állandóan, de mindenképpen rajtam lóg), amikor valami betegség kezd kitörni rajta. Egy két nap és tényleg beteg lesz. Már tudom, hogy mire számítsak ilyenkor.
2011. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd sírni semmiképp!


Egyébként mei tai-ban elől vagy háton hordozol?

2011. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúúúúú....na kidőlt. Most alszik:)

Elöl hordozom. Miért?

2011. dec. 1. 18:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezecskék!
2011. dec. 1. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azért kérdeztem, mert 9 kilósan, elől hordozva már tényleg meg lehet szakadni, és egészségtelen is. 7 kilótól már nagyon ajánlott háton hordozni, úgyhogy szerintem neked is háton kéne már. Én háton órákig tudom hordozni a 10 kilós babámat. :)

2011. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. vagyok megint.

Találtam egy cikket is közben a kényelmes hordozásról:

[link]

2011. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elolvastam amit belinkeltél.

Jól van elöl megkötve, csak hát igen, az a 9 kiló már lehet nem oda való.

Félek hátra kötni, de majd ha apa itthon lesz, kipróbálom és begyakorlom, hogy majd egyedül is menjen.

2011. dec. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!