Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Miért nem akarja...

S. O. S Miért nem akarja megenni az 5hós kisfiam a tápszert? Már megőrülök.

Figyelt kérdés
Első perctől tápszeres a babánk (sajnos) eddig nem volt semmi baj elöször a bebával kezdtünk majd átálltunk milupára mert bukott, elfogadta ette szépen már a 150 mili simán lement most meg egy hete minden etetés kész káosz este főleg tegnap 4kor megevett 120milit félálomba és 9kor 30milit tudtunk vele megetetni. Szerintem ez nagyon kevés de a doki azt mondta ne aggódjak tegyek bele neki egy kis kakaót és meg fogja enni, és ne erőltessem ha a gyümiket, tejpépet meg a zöldséget jóízüen eszi adjak azt neki, tápszer elég 2-3alkalommal. a védőnő is ezt javasolta. Nem lesz baja a kakaótól? ja és am hízunk szépen most is 4 hét alatt 0.5kg. Köszi a segítséget!!!
2011. okt. 6. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a gond volt 3 hónaposan, aztán a doktor bácsink a Humana Baby fitt pluszt írta fel - banános ízű és tényleg finomabb mint a Milupa v. a Beba. Azt javaslom én amit az orvosunk mondott anno nekünk: válts tápszert.

Ez a tápszer nagyon jó bukós babáknak is, hisz mi is azok voltunk.

2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőlle hogy nem lenne jobb ha váltanánk de azt mondta ez a legízletesebb tápszer ha ezt nem esz nem fog mást se. tegyek bel kakaót vagy baba kávét és meg fogja inni. na én a kakót vállasztottam meg is itta de félek nehogy baja legyen.
2011. okt. 6. 16:29
 3/3 anonim válasza:
100%
Az én kislányom is 5 hónapos, és max 150-160ml-t eszik, de este már sokszor csak 120-at, és így is végig alszik éjszaka. Tudják ők, hogy mennyi kell nekik. Én ezen nem aggódom. Nekem akkor eszi meg a 160-at is vacsira, ha előtte az utolsó két étkezés zöldség vagy gyümölcs. Lehet, hogy unja egyszerűen, vagy este már annyira álmos, hogy nem is igazán éhes.
2011. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!