Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekneurológus nyugtatót...

Gyermekneurológus nyugtatót írt fel hisztire 9 hónapos babámnak? Ti beadnátok neki?

Figyelt kérdés
Én úgy döntöttem, hogy nem adom be, inkább a módszereimen változtatok, de mindenképpen kíváncsi lennék a véleményetekre.
2011. dec. 1. 18:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi idős gyerek nem hisztizik. Ha sír, az valamilyen diszkomfortérzet nála. Ezt sztem egy gyerekneurológus orvosnak is kéne tudnia.
2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem igazán hisztizik még egy 9 hónapos baba, és én sem adnék Neki nyugtatót.
2011. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
van valamilyen valós neurológiai problémája,vagy csak "hisztizik"?Egyébként ilyen idős gyerek nem hisztizik még,maximum te nem jösz rá,hogy mi baja.Én elvinném másik orvoshoz,ha úgy érzed nem sima nyugtalanság,frontérzékenység stb okozza nála a sírást,nyafogást,hanem valami problémára gyanakszol. Szülésnél,és azóta egyébként minden rendben van vele?
2011. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ miért vitted el a neurológushoz? Beszéld meg a védőnővel és a háziorvossal ők mit mondanak! Én nagy valószínűséggel nem adnám neki be! hiszti?? hát az én fiam úgy hisztizik, néha hogy a 3. emeleten lehet hallani ( elsőn lakok ) , de megtanultam hogy ő csak iránytani akar, és igazából neki nem rossz! ha megvan etetve a gyerek, ki van pelenkázva, meg van fürdetve akkor felőlem sírhat a gyerek, de ő is megtanulta, és mostanában nem sír,jó egy 9 hónapossal nehezebb( mi 17 hósak vagyunk ), de mi a baj amiért elvitted az orvoshoz?
2011. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Ó, pedig nagyon is tud hisztizni egy 9 hónapos!Az én kisfiam, ha nem tudja pl. a formabedobót betenni a helyére, akkor odacsapja a játékot a földhöz és üvölt torka szakadtából.De ha talál vmi számára érdekes dolgot, akkor rögtön nevetni kezd, mi ez kérem, ha nem hiszti?És ezt naponta 10x is megcsinálja.
2011. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem adnám be az extra hisztis kisfiamnak a nyugtatót, inkább én iszom literszámra a citromfűteát, így jobban viselem a kiképzést:)
2011. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Beadnám, de az orvosnak!...
2011. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Egy 9 hónapos baba nem hisztizik. Egyébként mit csinál a babád, amikor "hisztizik"?
2011. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudja a formabedobót használni és üvölt,az a sikertelenség miatt van,nem tudja még kezelni az indulatait,vagy máshogy kifejezni az elégedetlenségét.

A hisztinek pedig az a lényege,hogy manipulálni akarja vele a gyerek a szüleit,hogy a saját akaratát érvényesitse az övék felett.Ilyet meg egy 9 hónapos nem csinál,mivel még nincs abban a korban,pszichésen sem elég fejlett a dacoláshoz.

2011. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Hát lehet, hogy 9 hónapos nem hisztizik, de a 8 hónapos az tuti! :)

Az én lányom ha nem rámolhat, úgy nekiáll hisztizni, mint a csuda!

Én nem adnék neki nyugtatót az tuti! Miért vitted dokihoz? Csak emiatt?

2011. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!