Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párolt, pépesített almát...

Párolt, pépesített almát melegítsem neki? Utána tápszert, vagy tejpépet adjak neki?

Figyelt kérdés
Most eszik először almát. Saját levében pároltam, pépesítettem. Vagy csak a levét szabad először?
2011. dec. 2. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
először csak pár (2-3) kiskanál lé. utána másnap, ha minden oké volt, mehet ugyanennyi püré, de elég csak üvegreszelőn lereszelni, nem kell párolgatni, stb. Lehet, hogy meg sem eszi, nem ízlik neki. Ha valóban nem ízlik, akkor párold meg. Az meg totál babafüggő (és szoktatás kérdése) hogy melegen eszik-e vagy hidegen is jó. De mivel az alma nem egy főétkezés, inkább 10órai vagy uzsi, én nem melegítettem soha. Utána azt adj neki, ami következne egyébként is.
2011. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel párolva készítettem el, még reggel, míg aludt, így adtam neki pár kanállal. Kb. egy púpozott evőkanállal benyomott, de mindet megette volna, ordított is érte, de ennél többet nem mertem adni. Aztán tápi.


Ha minden okés, akkor holnap mehet amennyi belefér? Szóval egy egész adag? :)

2011. dec. 2. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ma adtad először, akkor még ne adj neki egész adag holnap, hanem 6-8 kiskanállal. Majd 3. nap mehet egész adag.
2011. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. dec. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!