Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezebb babák anyukái! Nem...

Nehezebb babák anyukái! Nem szokott fájni a derekatok az emelgetéstől?

Figyelt kérdés
13 hónapos és 11 kg a fiam és néha igencsak érzem a derekam....
2011. dec. 3. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam négy hónapos és lassan 8kg....én meg 55... DE nagyon fáj a hátam, derekam, karom stb van hogy nem tudok ki egyenesedni, de a torna nagyon jót tesz neki!!
2011. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

huh...Akkor te még többet is cipeled mint én:)

Bár nem tudom, épp a minap mondtam a barátnőmnek, hogy fiam most éli a 2. csecsemőkorát, mert annyira anyás, hogy az nem igaz:)))

Mit tornázol???

2011. dec. 3. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kicsi" fiam 5,5 hónapos, és 8,9 kg, és 73 cm. Vagy a csípőmön szoktam vinni, vagy úgy, hogy a háta van a hasam felé. Csak szabad kézzel bírom el, kenguruban, kendőben nem kényelmes.

Csak otthon cipelem, amúgy kocsival járunk, és csak a hordozót kell bevinnem a boltba, de már alig fér bele. Tartok tőle, hogy hamarabb kinövi az övet, minthogy megtanulna ülni, hogy beültessem a bevásárlókocsiba.

Nálam az vált be, hogy esténként a parkettán kinyújtózva nézem a Barátok köztöt.

2011. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én "pici" fiam 15 hónapos és 12kg:) mi is babakocsival járkálunk vagy sétálunk, de ha sétálunk van hogy fel kell vennem mert elfáradt. Ráadásul a negyediken lakunk és mire felérek vele elég rendesen megfájdul a derekam. Az a szerencsém hogy a babakocsit lent hagyom. Egyébként és 50 kg vagyok. Én is úgy szoktam csinálni mint ahogy az utolsó válaszoló írta. Vagy a csípőmre rakom vagy háttal a hasamra:)
2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Én is sokszor rakom a csípőmre, úgy talán könnyebb.Ja és mi a 2. lakunk, én is lent hagyom a babakocsit, azt már képtelen lennék felcipelni...Azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül:)
2011. dec. 3. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
együtt érzek!! 5,5 hónapos kislányom 9kg... :-) Az esti fürdetésnél már úgy érzem kettétörik a derekam!! Pedig olyan sokat nem is cipelem, kivéve ha hisztis napja van...
2011. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13hónapos, 11kg az én fiam is:) Már túl vagyok egy Voltaren kúrán(kapszula+kenőcs) De azóta sem az igazi. Ortopéd orvos mondta, hogy nyújtsam sokat.
2011. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A fürdetés nálunk is durva...inkább férjem emeli ki a kádból, ha itthon van.

Én is elkezdek tornázni, nyújtani, hátha jobb lesz,köszi a tippeket:)

2011. dec. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!