Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás Anyukák, nektek is...

Kisbabás Anyukák, nektek is fáj a derekatok?

Figyelt kérdés
Csaszárral szültem 4 honapja, nagyon szokott fajni a derekam és sorozatosan ropog is. Komoly bajom is lehet szerintetek?
2010. jan. 8. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem két csigolyám fájt, konkrétan ott ahova az injekciót kaptam.

A háziorvos adott rá egy Xefo nevű gyógyszert, gyulladásra.

Azt szedtem pár napig, azóta helyre jött.

2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem természetes úton,és nekem is fáj a derekam.Nekem is ropog a far(o)kcsontom (?), szinte félelmetesen,mintha hirtelen roppanna ki több csigolya.
2010. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hármasikreim vannak, császárral szültem én is. Nekem úgy 5 hónapos korukig iszonyatosan fájt a derekam, az egész hátam. A sok hajolgatástól, emelgetéstől. És akkor még ringatnom is kellett őket, csak úgy aludtak el napközben és este is (3 hónapos korukig mondjuk elaludtak szépen maguktól, de utána valami megváltozott) Annyira fájt már a hátam, hogy azt mondtam, elég a ringatásnak, nem bírom tovább és leszoktattam őket róla. Azóta már nem is fáj. De amúgy lehet akár gerincsérv is, vagy éppenséggel tényleg lehet az emelgetéstől is. Érdemes elmenni ortopédiára, hogy kizárd a sérvet. (egyik ismerősömnek az volt, ő is császárral szült hármasikreket) De remélem, nem ez a gond.
2010. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt, szerintem természetes ilyenkor, emeled, cipeled a babát, ez azért megviseli a gyerincet, a derekat.
2010. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem, természetes úton, viszont a babám már most 10 kg+! nem könnyű, nem épp derék kímélő cipelni, mert járni, mászni még nem tud. Amúgy nekem nem fájt az érzéstelenítés helye csigolyáknál, csak a törött farcsontom
2010. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!