Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet darabos kajákat...

Mikor lehet darabos kajákat adni a babának?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 8 hónapos múlt és próbáltam üveges 8 hónapos kaját adni, ami ugyebár már darabos, és kiköpi. Van már két alsó fogacskája, de azzal nemigen rágcsál.
2009. máj. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 8 hós korában próbáltam,szintén 2 foga volt(most 1 éves,és 6 foga van)és elsőre tetszett neki.Azóta nem is nagyon eszi meg a pépes kaját.
2009. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is 8 hós múlt, én is próbáltam neki a bolti kaját, de öklendezett tőle. néhány falatnál próbálta szétnyomkodni a szájában, majszolgatta, aztán meg hisztizni kezdett és ennyi volt az evés:-) én egyelőre visszatértem a pépesre, de majd megpróbálom újra:-(
2009. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is próbálkozok majd újra. Néha csinálok kis katonákat (pici kenyérke, vaj, sajt) az megrágja és megeszi, de az üvegeseket nem akarja. Hogyan szoktassam rá???
2009. máj. 14. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok. én sem tudom, hogy fogom rászoktatni, egyetlen ötletem, a próbálkozás, mint az elején volt, a kanalazás kezdetén. azt sem akarta egykönnyen elfogadni. én azt csinálom, hogy néhány falatot teszek egyik tányérba a darabosból, meg készítek neki pépeset, hogy ne akkor keljen pakolnom, mikor eszünk. megpróbálom a darabost, aztán ha nem megy, akkor megint adok pépet. előbb utobb csak megbarátkozik a dologgal:-(

Kitartás neked is!

2009. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!