Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás vagy a foga jön?

Hasfájás vagy a foga jön?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, eleinte hasfájós volt, adtunk rá Infacolt, attól elmúlt. Kb 3 hete nem kapja az Infacolt, 1 hete rosszul alszik éjszaka, nagyon nehéz elaltatni, sehogy sem jó neki, nyűgös. De nem húzz a lábát, és kézben megnyugszik (régebben vigasztalhatatlan volt ha fájt a hasa). De úgy 2 hete nagyon nyálzik és folyton az öklét tömi a szájába. Ez most akkor megint a hasa vagy elindult a foga?
2011. dec. 3. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

De jó is lenne tudni.

Lányom 7 hónapig volt hasfájós, mikor jobban, mikor kevésbé... Közben nem egyszer nyáladzott is szegény, ette a kezét, de csak 7 és fél hónaposan lett belőle fog.

2011. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már elkezdődhetnek a fogzással kapcsolatos dolgok, de nem ennyire drasztikusak, hogy ettől ne aludjon éjjel. Szerintem mással van a probléma. Lehet éhes, vagy pont nagyon tele ette magát, lehet rosszat álmodik, vagy nagyon melege van, esetleg fázik. Sok oka lehet a nem alvásnak, de szerintem nem a foga. Egyébként az én fiam is egy rövid ideig hasfájós volt, nem büfizett és felpuffadt, de nem húzta a lábát eközben, mégis fájt neki. Mi Espumisan cseppet adtunk neki.
2011. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!