Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak evés közben hajlandó...

Csak evés közben hajlandó nagy nehezen elaludni. Szerintetek a foga jön? Többi lent.

Figyelt kérdés
sziasztok.5hónapos a kisfiam.kb 1 hete este fürdés után alszik 3/4 órát, ezután felébred nyügös és alig hajlandó vissza aludni.csak akkor alszik el ha eszik.sajnos már nem tudom szoptatni tápszert kap cumis üvegből.eddig nem volt gondunk az alvással, viszont már napközben sem hajlandó elaludni...szerintetek a foga jön?
2011. dec. 1. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak novekedesi hullam. Ha a foga jonne, akkor nyugoskodne, folyna a nyala es allandoan ragcsalna valamit.
2011. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezek a tüneteink is megvannak...elfelejtettem írni...bocsi :)
2011. dec. 1. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 15-én lesz 5 hónapos a lányom, de 2 hónapos kora óta jön a foga és egyszerre 4 alsó.

nyáladzik , van, hogy nyűgös, aludni alszik még, enni akkor eszik, amikor a napirendje szerint van, mostanság jött rá, hogy kell a szájába tenni bármit és pár napja a nyálával játszik.

Eddig még nem viselte meg, de van egy érzésem, hogy még csak most jön majd a java nálunk ..

2011. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!