Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 5 hetes babaám 3 és fél...

SOS! 5 hetes babaám 3 és fél órája fent van és nem nyugszik meg. Hasfájás elleni tápszert kap, de most fogalmm sincs, hogy mit csináljak? Este kakilt, nagyon nehezen, fonots lenne ötlet!!

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk az Infacol vált be hasfájásra!
2011. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hasra fektetni, ringatni, hallgassatok baba zenét, kínáld meg egy pici teával. Ha semmi nem segít, öltöztesd fel jól. és vidd el sétálni. Lehet a friss levegőn elalszik. Nálunk ez általában beválik.
2011. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fektesd hasra egy műanyag falkont tegyél a poci alá...ha puki gond van,akkor úgy tuti kijön.
2011. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi:műanyag flakont
2011. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Turner Szilvia válasza:
szia!először is az kell h te nyugod legyél!neked tudom ajánlani a magne b6-ot meg a citromfű teát!nálam is ez volt!a babának meg az infacolt vagy gripe water azt lehet kapni a drogériákban v gyógynövény boltba v gyógyszertárba!meg probáld egy dallamhoz v zenéhez szoktatni és ha azt hallja megnyukszik!
2011. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Turner Szilvia válasza:
jah és estleg még tudom ajánlani a mecsek teát!én is azt vettem!
2011. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!