Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (9hó) néha csak úgy...

Kisfiam (9hó) néha csak úgy spontán akár játék közben rázza a fejét mintha már bocsánat a szóért bolond lenne. Hála az égnek makk egészséges gyönyörűen fejlődik. Valaki észrevett már ilyet a babáján? Vagy ez csak még az idegek játéka?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb 9 hós kora óta időnként rázogatja a fejét, ahogy írod. Én úgy vettem észre, hogy a "nem-nem"-et utánozza (mármint, ha mondom neki, hogy valamit nem szabad, ez időnként eszébe jut és ő is csinálja). Szerintem semmi baja, először én is megijedtem. :-)
2009. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babám is rázza a fejét, de már azt is mondja hozzá, hogy nem-nem...nagyon édes
2009. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj! Én is azt hittem az én lányomról, hogy valami nincs rendben, de most megnyugodtam. Ugyanezt csinálja, még elalvás előtt is. De én is gyanakodtam, hogy a nem-et jelenti.
2009. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is csinálta ezt lyan 7-8 hós korában, nem mondott hozzá nemet de csinálta:) aztán leszokott róla egy időre, most 18 hós néha most is csinálja de mostmár csak ha kérdezzük tőle, hogy Nem? :)

szerintem élvezik h kicsit megszédülnek:))

2009. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Óriási kő esett le a szívemről! Szép napot!
2009. máj. 14. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
a mi babánk is csinálja néha most már-de ő 2hónanapos kora óta(naponta sokszor és többnyire alvás elött) azt hittük vmi rendellenesség van,még orvoshoz is mentünk de nincs semmi baj.játék,rossz szokásból csinálhatja vagy ahogy elöttem írták,hogy nemet int.
2009. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!