Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 15 hónapos MMR oltástól...

SOS! 15 hónapos MMR oltástól agresszív viselkedés?

Figyelt kérdés
10 napja kapta babám a fenti oltást 8-9. nap lázas volt, ez elmúlt. Viszont pár napja nagyon agresszív lett, harap, üt, hisztizik, eddig teljesen nyugodt baba volt. Mit tegyek? Az oltástól van? Elmúlik majd?? Nagyon megijedtem!
2011. dec. 4. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem az oltástól van, életkori sajátosság. ha kitartó és következetes vagy hamar kinövi, fogd meg határozottan a kezét, mondd neki, hogy nem, simogatni szabad csak és simogasd meg az arcod a kezével
2011. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogzás csinál még ilyet.Főleg,ha hirtelen harap.
2011. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,olvasd el a mellékhatásokat.
2011. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, linkelnél nekem egy magyar nyelvű leírást, amiben benne vannak a mellékhatások? MMR VaxProt (Sanofi) kapta, én nem találtam....
2011. dec. 5. 00:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hu,annak idején a védőnő adta tájékoztatóban volt benne, és nekem az orvos is mondta h viselkedhet furán a gyermek. Nálunk mindkét gyermek az oltás után tiszta hiszti volt,napokon át,és enyhén agressziv. De megkeresem(remélem megvan) a tájékoztató.
2011. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. dec. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!