Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok szájon puszilni a...

Szoktátok szájon puszilni a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egészen addig, amíg egy fogorvos ismerősöm azt mondta, hogy ne nagyon tegyem, mert annyi baktérium van a szánkban, hogy a szájpuszinál még az is jobb, ha leesik a földre a cumija, és lemosás nélkül visszaadom neki.
2009. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én is ilyesmire gondoltam...

meg olyasmit is hallottam, hogy ha nekünk van romlott fogunk, akkor azt a bacit simán át adhatjuk

nem tudom, igaz lehet?

2009. máj. 14. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyannyira bacis a szánk, hogy annál még a kutya szája is "tisztább". És ezt nem hasonlításként mondtam, ez így van, kimutatták!
2009. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, akár a szuvasodásért felelős baktériumot (ami normális esetben nincs egy baba szájában) is átadhatjuk. ilyenkor előfordulhat, hogy a kinőtt fogak azonnal szuvasodnak.
2009. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor gondolom ez arra is érvényes, ha mi "nyaljuk" le cumi, ha leesett
2009. máj. 14. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Màr nem.

Félek hogy ràszokik(szokok)és nagyobb koràban ciki lenne,ha nem arcon,hanem szàjon puszilnànk egymàst.

Cumit sose nyalnék le ,inkàbb felàllok,elsétàlok a konyhàig,és megmosom.....Na meg azért kell 2-3 cumi,vàltàsnak.

2009. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak véletlenül pusziltam szájon vagy 2-3szor, amikor elkapta a fejét, de megtöröltem a kis száját. Amúgy szerintem nem is kell a babát szájon puszilni, az másnak szól. (férjnek, életttársnak) Meg persze a bacik...
2009. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló okokból nagyon elleneztem ezt, illetve nem is tartottam helyénvalónak, úgy voltam vele, hogy a szájrapuszi a szerelmeseké, az anyai, gyermeki puszi arcra való. De a fiam nem így gondolja, másfél éves, és játék közben gyakran előfordul, hogy szájon puszil. De igyekszem ezt kerülni, nem szeretném, ha az én bacijaim a szájába kerülnének meg hasonlók.
2009. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ellenzem. Engem sosem pusziltak szájon a szüleim, és szerintem ez a szokás a szerelmeseké, hiszen csók.
2010. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!