Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha egy 9 hónapos...

Normális ha egy 9 hónapos baba éjszaka még kétszer szopik?

Figyelt kérdés
Nappal négyszer eszik (reggel szopi, délben főzelék, uzsonna gyümölcs, este tejpép+szopi).
2011. dec. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát esetleg megpróbálhatnád neki este a tejpép helyett valami laktatóbb főzeléket adni, mondjuk ami ebédről maradt.

Szerintem a tejpép már kevés.

Ha akkor is felébred éjjel, lehet csak megszokásból. Előszőr mindig próbálj meg neki pár korty vizet adni, mert az is lehet hogy csak szomjas.

2011. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális, ennyi nappali táplálékkal az a csoda hogy csak 2x eszik! etesd meg rendesen nappal, 10órai legyen a gyümölcs, ebéd bőséges főzelék husival, uzsonnára tejpép, este vacsira főzelék és aztán szopi
2011. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nappal nagyon keveset eszik! Nekem tíz hós a kisfiam és reggel tápszer, utána még reggelizik, zsemle, kifli sajt stb...tízórai gyümölcs, ebéd főzelék sok husival ha van! :)uzsonna joghurt krémtúró vagy hasonló vacsora szintén főzelék vagy kenyér ami épp van otthon virsli is akár..lefekvés előtt tápszer még....

De hozzáteszem, hogy nekem ezek mellett is felébred kétszer enni....:( nem tudom miért....nem szomjas mert a víz nem kell neki, csak a tápszer...

2011. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónapos koráig kelt éjjel 1-2x szopizni. Egyszerűen csak rád vágyik, vagy tényleg éhes vagy szomjas. Kisfiam magától leállt vele.
2011. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos múlt, de még 3-4x szopik éjjel. Én sem bánnám, ha aludhatnánk inkább ...
2011. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém majdnem két éves koráig szopizott éjszaka, néha többször is, mint egy-két alkalommal. kinek mi fér bele.
2011. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!