Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak látható alul az...

Babámnak látható alul az ínyén 2 fehér folt, de nincs felduzzadva, viszont éjjel félóránként sírt, ez a fogzás kezdete lenne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinűnek tartom!:-)
2011. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is. A fiamnak most bújt ki az első foga, de nem volt duzzadt, sem piros az ínye előtte, hanem egyszer csak lett rajta egy "lyuk", ahol még nem látszott a fog, de másnap már ott fehérlett a hegye!:)
2011. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tuti biztos hogy az mert nálunk egyszerre 6 fog jött így de akkor nem volt fájdalma vagyis nem volt nyafis csak láttam a 6 fehér pöttyöt...most járunk a 12. fognál viszont ugye ez már örlő és nagyon megszenvedi és itt is csak egy pici fehér folt van de éjszaka nincs nagyon alvás hisz nagyon mocoroghat az ínye alatt:(
2011. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem se alszik éjjel,mindig felsír,de tegnap már beadtam neki éjszakára panadolt,mert nagyon kimerült voltam és így reggelig aludtunk :)
2011. dec. 5. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
igen érdekes hogy sok anyuka nem ad a gyerekének gyógyszert mert csak kibírja azt a gyerek de én is mindig úgy voltam mint ahogy ma éjjel is hogy ha nagyon nyafis meg nem tud aludni akkor miért is nem adnám be neki azt amivel segíthetek ezzel nem leszek rosszabb,de sokan meglepnek hogy szenvedtetik a gyerekeiket....remélem mihamarabb kibújnak a fogak és nem szenved sokáig:)
2011. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk én sem értem, hogy sokan elszörnyednek, hogy ők aztán nem tömnék a gyereküket orvossággal. De ha nekünk fáj a fogunk, vagy fejünk stb. mi is veszünk be fájdalomcsillapítót. A gyereknek meg nem adnának, mert az nem egészséges. Hát ez felfoghatatlan számomra is.
2011. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!