K.Andi83 kérdése:

Ez fogzás lesz?

Figyelt kérdés
2 napja sokkal jobban nyomja az öklét és a rágókát a szájába az 5 hónapos kisfiam. Tegnap evés közben is benyomta a cumi mellé a kezét. Éjszaka elég nyugtalanul aludt. Úgy látom,hogy felül jobb oldalt fehér az innye,és kemény is. Adjak neki valamit rá,vagy ne?
2011. nov. 29. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás is, de ha még nincs foga akkor nem felül, hanem alul fog neki jönni
2011. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, akkor lassan előbújik a fogacska :-)

Nem biztos, hogy alul jön az első fog!! Én is mindig alul figyelgettem, nem láttam semmit, és nem értettem, mitől vannak fogzásos tünetei a babámnak. Véletlenül láttam meg, hogy felül jönnek a fogai!! Először a felső kettő jött ki, rá négy-öt napra pedig az alsó kettő. Most az örlőfogai sem abban a sorrendben jönnek, ahogy a "nagykönyvben meg van írva".

2011. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!