Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kibírjátok, hogy ne vegyete...

Ti kibírjátok, hogy ne vegyetek valamit folyton a babátoknak?

Figyelt kérdés
Én vettem karácsonyi ajándékot augusztusban. Aztán októberben, aztán novemberben, aztán ma. Tele a szekrény velük, leffeljebb nem adjuk oda mindet :) egyéves a lányom.
2011. dec. 5. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűjtögető vagyok, egész évben vásárolok, ruhát, játékot, könyvet. Persze én sem adok oda mindent, egy szekrényben gyűlnek, van olyan, amiből más gyereknek lett ajándék végül. De ez nem rossz szerintem, anyagilag is jobb apránként összegyűjteni az ajándékokat, főleg hogy nálunk 4 gyerkőc van.
2011. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom ki! :) Valamit mindig veszek neki, ha olyan helyen járok.
2011. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem én sem bírom ki a legtöbbször. Gyűjtögetek gyűjtögetek egyfolytában :) Aztán még ilyen kor is vásárolok. Most is másfél hét alatt a 4. futárt várom :/ persze ezek között már rokon gyerekeknek is lesz ajándék, viszont egyik futár sem csak 1 dolgot hoz. Sajna én ilyen vagyok :)
2011. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél, ha van pénzed :) én is kinézek mindenfélét, és ha ünnep van, akkor megkérdezem a mamákat, hogy van-e ötletük, vagy kifizetik, amit én vettem, így mindenki jól jár. Anyám direkt kéri, hogy én nézzek ki valamit a gyereknek, ő meg megszabja, mennyiért, és így nem neki kell ajándék után futkározni. Anyám meg havonta látogat minket, és ő sem bírja megállni, hogy legalább egy pólót ne vegyen az unokának.
2011. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy van pénzem, folyton csoportosítgatok, hogy meg tudjam venni az új kiszemeltet :) A futárral már összetegeződtünk, annyit jön... Mondjuk én ruhákat, könyveket, ilyesmit neten veszek.
2011. dec. 5. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is mindíg veszek, de általában apróságokat és csak a saját gyermekeimnek. A születendő kislányomnak már régóta kész a ruhakelengyéje, de valahányszor benéztem a kedvenc boltomba, mindíg találtam valami újat neki. Végül felhúztam magam rajta, mert nem vet fel a pénz és most felé sem nézek az illető boltnak. Túró rudit, kindertojást, ilyesmiket mindíg kap a 22 hónaposom, a játékokat jobban átgondolom, de ha mást nem, egy csomag popsitörlő mindíg kerül a kosárba, vagy egy foggél vagy bármi más. Szerencsére a férjem már elveszi tőlem a pénzt, így sokat kell garasoskodnom, mire kifutja valamire:)
2011. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én is vásárolok állandóan, de nem csak játékra gondolok, hanem rucira, popsitörlőre, ilyesmire is.

Kap játékokat csak úgy is, de azok tényleg apróságok, olyan pár száz, vagy 1000-2000 ft értékűek. ha meg alkalom van, akkor kap nagy dolgokat, 10000-20000 ft-ért. de olyan jó látni, ahogy örül, mondjuk az én kisfiam még egy zoknitól is kiugrik a bőréből, annyira imádom érte...:) 21 hónapos

2011. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan vásárolok a fiunknak, a páromnak, barátnőmnek, magamnak. Nem gyűjtögetem a dolgokat, általában mindent azonnal odaadok, képtelen vagyok a hónapokig tartó várakozásra.:)
2011. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig vásárlok a pici lányomnak :-)
2011. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyton vásárolok Neki, de ráadásul és a rosszabbik fajtából való vagyok, és oda is adom neki rögtön! :)
2011. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!