Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a babámnak...

Lesz valami baja a babámnak (fél éves), ha naponta nem 500ml, hanem csak kb.400 ml a tejalapú étkezése?

Figyelt kérdés
Több egyszerűen nem megy-tömni nem akarom.Tápszert és tejpépet is kap, de még így sem jön össze :(((
2011. dec. 5. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem úgy mondták, hogy 4-500 ml, tehát én már elégedett voltam a 400-al.:)

8 hónapos most a kisfiam, de még mindig szoktam trükközni, hogy a reggeliről megmaradt tápit hozzámixelem a tízórais gyümijéhez, meglepően finom "almahabok"-at csinálok így neki, megeszi.:)

Meg persze most már kap joghurtot és túrót is, sajtot, de előtte a fentiek alapján trükköztem én is.


És meg kell mondjam: nagyon szépen fejlődik, hosszra és súlyra is teljesen OK, mozgásban pedig 7 hósan lekörözte a kis társait: felállt és járkált a kiságyban, kúszást-mászást is jóval előbb kezdte, régóta stabilan ül. Ez nem dicsekvés!!, csak jeleztem, hogy nem származott hátránya abból, hogy nem 1000 ml-t ivott, mint ahogy az a nagykönyvben esetleg meg van írva.:)

2011. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fél éves? Hm, a lányom már 200 ml-t letolt ennyi idősen. De hát ha nem igényli, akkor nem éhes, nem baj.
2011. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!