Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisgyerek ehet már...

Egy éves kisgyerek ehet már túró rudit?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert megyünk rokonlátogatásra és van ott egy egy éves kisgyerek. Szeretnénk neki vinni vmit, de olyan sok játéka van már, arra gondoltunk, hogy veszünk egy jó nagy csomag rudit. Még nincs gyerekem így nem tudom, hogy jó ötlet e?!
2011. dec. 5. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A szülők adnak neki???Ha igen akkor vigyél,de ha nem,vagy fogalmad sincs akkor valami mást találjál ki. Én 1 évesen még nem adtam a lányomnak,de mindenki más...
2011. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xStefix ***** válasza:
100%

Hát, az enyém meg volt veszve a rudiért egy időben, de szorulása lett tőle... Egyébként is valamiért addiktív.

Mivel nem a legegészségesebb ételek egyike, én inkább nem vinnék. Nem tudod, pl. milyen gyümölcsöt vagy joghurtot eszik szívesen? Akkor inkább azt, az mégis egészségesebb.

2011. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én adtam a kislányomnak.Csak leszedtem róla a csokit.
2011. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akartuk direkt kérdezni a szülőket, de belátom az a legjobb ötlet, ha megkérdezzük őket, hogy mit szeret a kisgyerek és akkor azt viszünk. Csak egy kis meglepi lett volna, de nem baj, a picurinak így is az lesz:-)
2011. dec. 5. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Az a tiszta, ha rákérdeztek, én pl. a vaskalapos szülők közé tartozom, a kétévesem sem eszik rudit, így nem örültem volna, ha ajándékba ezt kap. De sok gyerek már eszi ilyenkor, úgyhogy lutri.
2011. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg, de nyugodtan ehet. Mivel a túró tejtermék nem egészségtelen, az a kis csoki rajta meg semmi. Én cukros terhesen ehettem, egyáltalán nem vitte fel a cukrom, úgyhogy kétlem, hogy valami kemény édesség lenne, ezzel az erővel kakaót se kaphatna.
2011. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is kérdezd meg.

Én nem adok a másfél évesemnek, mert sok benne az adalékanyag (pl. étbevonómassza a "csokija", ami hidrogénezett növényi zsír tartalmú).

2011. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

17.45 vagyok.1 évesen még leszedtem a csokit a kislányomnak.Most már 20 hónapos már nem szedem le régóta.Nem mindegyik étbevonómasszás.Olyat nem is adok a kislányomnak.A milkás tejcsokis és a pöttyösnek is van étcsokis fajtája.

2011. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp rákérdezünk. Mindenkinek köszönöm a választ.
2011. dec. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!