Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét alatt 2 étkezés kiváltás...

2 hét alatt 2 étkezés kiváltása gyors?

Figyelt kérdés

Első héten sütőtököt evett, utána mindig kapott tápit, 2. héten almázunk és 2 napja nem kér utána tápit, 3 óra múlva eszik rendesen,

ill. az uzsit (tejpép) már első alkalommal egész adagot megevett.


Így most:

-reggeli tápszer

-tízórai gyümi (alma)

-ebéd tápszer

-uzsonna tejpép

-vacsi tápszer


Hogyan folytassam tovább? Egy ideig még maradjon így? És honnan tudom, hogyha kiválthatjuk már az ebédet is?


2011. dec. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt/van.


3,5 hónapos kora óta hozzátáplálom. Minden gyümölcsöt evett már. Most lesz 5 hónapos pár nap múlva. 3 hét alatt kiváltottuk az uzsonnát, tegnap meg már a tízóraihoz nem kér tápszert. Nevet közben és kilöki a nyelvével. A védőnő erőszakoskodott, hogy adjak neki ekkor is.. én próbáltam, de a gyerekem olyan szinten üvöltött, mint aki sokkot kapott. Úgyhogy most már nem erőltetem. Reggel, ebéd, vacsora 200-200-200 ml tápszer. Most azon gondolkoztam, hogy veszek neki tejpépet és azt keverem össze a gyümölccsel, hogy mégis csak kapjon tejalapút is és a védőnő ne nyeljen le keresztbe.

Amúgy most 6 hónapot megvárom és akkor kezdem el az ebédet is próbálgatni főzelékekkel.


Én úgy vagyok ezzel, hogyha éhes maradna, akkor úgyis sírna. De, mivel semmi gondja és játszik vagy alszik utána a babakocsiba, így nem hinném, hogy éhes lenne.

2011. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alegfontosabbat kihagytad, hogy hány hónapos a baba?

A lányom 8 hós volt, amikor már csak reggel és este kapott tápszert.

Én a helyedben a tízóraira adnék főzeléket, délután meg gyümit. A többi még maradna. A tejpép is mű kaja..

Aztán ha majd ha kiváltod az ebédet is, akkor a tízóraira is mehet gyümi, és az ebédre meg a főzelék..

2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hónaposan kezdtük.
2011. dec. 6. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
MOST hány hónapos?
2011. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos + 2 hetes
2011. dec. 6. 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hét alatt 3 étkezést kiváltottunk..nem direkt .,amint több féle kaját kapott a babám,nem akart tápszert enmni..most csak nagyon nehezen eszi meg reggel este..ettől már kivagyok kicsit..ő is 5 hónapos.
2011. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!