Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap és itt a karácsony....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap és itt a karácsony. Mit vesztek a párotoknak karácsonyra? Esetleg valaki ötletet?

Figyelt kérdés
16éves vagyok a barátom szintén. Karácsonykor már több mint fél éve együtt leszünk és másfél éve ismerjük egymást, de nincs ötletem h mit vehetnék neki karácsonyra. szeret horgászni de hogy valamilyen kelléket vegyek neki azt azért nem vállalom be mert nemtudom h mire van szüksége és mire nincs.ezüstöt nemhord szóval karkötö/nyaklánc kilőve.parfüm is mert van neki egy megszokott aminél leragadt.:))(mellesleg finom illata van:P) ötletek?:/
2011. nov. 20. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
COD6 <- belekerül egy kis pénzbe, de nincs fiú, aki ellen tudna neki állni, ha eddig nem vette meg az csak azért van, mert nagyon oda van érted és nem akarja, hogy kockának nézd meg inkább rád költi a pénzét. :)
2011. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Battlefield 3
2011. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


24 éves pasi vagyok.

Megbeszéltük, hogy nem veszünk nagy és drága ajándékokat. Így vettem egy 1500 darabos Puzzle-t. Akciós volt a Cora áruházban. Trefl márkájút vettem, és nem pedig a drága Ravensburger -t.

Sokan hülyeségnek gondolnák, ezt a puzzle-t, de sok együtt eltöltött óra lesz, mire kirakjuk. Nekem pedig ez a legfontosabb, hogy együtt legyünk.


Egyébként mások mit vásároltak?, vagy vásárolni fognak?

2011. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Műpuncit.
2011. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!