Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy hónap és készülni kell a...

Egy hónap és készülni kell a karácsonyra vagy nem?

Figyelt kérdés
ti hogy fogtok készülni Decemberben és hogy telik az egy hónap "pihenés" még.
2011. nov. 2. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi már December elején feldekoráljuk a házat, már nagyon várom. Addig még munkával telik, de már nagyon nyűgös. December közepétől a férjem munkahelyén már leállás van, bár akkor én még dolgozom, de legalább be tud segíteni. (saját vállalkozás)az utolsó pillanatig jönnek a kuncsaftok :-) Aztán 24-től kikapcsolom a telefont és élvezzük a pihenést (remélem) Az utóbbi két karácsony költözéssel telt, az idén nem akarok semmit költöztetni.
2011. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 2. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most készülök, veszem az ajándékokat. Igyekszem még december előtt mindent megvenni. Aztán advent első hetében (ez a november 21-i hét, ha jól számolom) kidekorálom a lakást, onnantól pedig csak karácsonyra hangolódás van: előkerülnek a karácsonyi cédék, mézeskalácsot sütünk, karácsonyi vásárba megyünk (remélem, lesz hó, de nem lesz túl hideg), nagyokat sétálunk a kivilágított Andrássyn, mert gyönyörű, ilyesmi. Jobban szeretem így csinálni, bár tudom, hogy nálunk ez nem divat, de így nem kell rohanni és valóban rá tudok hangolódni az ünnepre.
2011. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!