Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves babázós anyukák! Mi a...

Kedves babázós anyukák! Mi a véleményetek a hordozókendőről?

Figyelt kérdés
Aki vásárolt és használja mik a tapasztalatai? Könnyű egyedül használni? Nem árt a baba gerincének? Budapesten a város szélén lakunk, gondoltam ha végképp nem tudok menni a babakocsival akkor viszem a kendőben. Budapest abszolút nem babakocsibarát város sajnos.
2009. máj. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van, nagyon szeretem. Szeptemberi a babám, télen is használtam. Ha helyesen van megkötve, nem árt a baba gerincének, a kötést pedig könnyen meg lehet tanulni. Az első hónapokban elöl hordtam, de úgy már nagyon nehéz, (8 hónapos és 9 kg a fiam) Most hátul hordom vagy csípőn:-)

Szerintem Te is szeretni fogod, és nem durva beruházás, 5-8 ezer Ft.

Jó babázást!

2009. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jöjjön a nem teljesen ellenvélemény:


Én vettem, de sehogyan nem tudtam beleszoktatni, ellenben a klasszikus kengurut imádta. Valószínűleg azért, mert amikor már lehetett próbálni, akkor nagyon meleg volt, nem hiányzott neki, hogy még velem is összetapadjon, viszont a kenguruban jobban járt a levegő.


Mindazonáltal nem hiszem, hogy ártana a baba gerincének.

2009. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek nem jött be, nem tudta könnyen kezelni. Mei-tai-ra cserélte (nekem is az van), mindkettőnk szerint szuper jó a mei-tai. Ha nagyon pici a babád, akkor biztos jobb a h.kendő. Egyébként sok-sok ember "nőtt fel" hordozókendőben az évszázadok alatt, és nem nagyon van bajuk :) Próbáld ki!
2009. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!