Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mivel tudtok kikapcso...

Anyukák, mivel tudtok kikapcsolódni, ha van időtök a baba mellett?

Figyelt kérdés
Van valamilyen hobbitok gyerek előtti időből?
2011. nov. 22. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ferjemmel beosztujuk, hogy egyik pentek delutan az ove es a kovetkezo az enyem. Ilyenkor munka utan kb. 16 orakor elmegyek a baratnommel, pizzazni, moziba, kavezni, sutizni vagy csak siman tekeregni, dumalgatni, vasarolgatni... Este 10-re szoktam hazamenni. Sajnos nekem ennyi jut mert nagyszulok, rokonok, testverek tobb mint 1000Km-re laknak mert kulfoldon elunk. Igy segitseg nulla. Kisfiam jar bolcisbe mert en is dolgozom napi 8 oraban igy ha mar nem birjuk akkor kiveszunk 1-2 nap szabadsagot a ferjemmel es elmegyunk etterembe ebedelni, moziba vagy kimozdulunk valahova amig a gyerek bolcsibe van. Jovohet utan lesz 3 ilyen napunk ekkor vesszuk meg a gyereknek a karacsonyi ajandekot aztan lazulunk egyet. Nagyon nehez megoldani sajnos. 21 honapos a kisfiam. EN szeretek olvasni meg filmet nezni ezt meg megtudom oldani este 8 utan amikor elaludt a kisfiam. Mas kulonosebb hobbim nem volt a fiam szuletese elott sem. Szeretek fozni de ido hianya miatt mindenki a munkalhelyen/bolcsibe ebedel. Igy olcsobb mert nekem fizeti felet a ceg csakhat nem mindig van finom valasztek. :) Az otthoni jobb lenne. Hetvegen szoktam fozni egy finom husilevest meg valami sutit sutok addig a ferjem szorakoztatja a fiamat vagy elmennek valahova tekeregni.
2011. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én gobleinezek mikor a pici alszik, most 16 honapos, álltalában esténként. más hobbim nincs, és mivel senki nem vigyáz rá, nem is tudok menni sehova. miota megszületett nem voltam fodrásznál, étteremben stb.. de ez van,.,. varrni szeretek
2011. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabadidő itthon: olvasás, sorozat nézés, zene hallgatás, rajzolás.

Mikor van időm elmenni: barátnővel kávézás, vásárolgatás

A hobbim egyben a munkám is, keramikus vagyok. Viszont 2-3 órára nem érdemes belekezdenem sajnos semmibe.

2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél még fatal voltam nagyon hiányzott a jövés menés barátnőzés, most a másodikkal inkább itthon ülök pedig most jobban megtehetném hogy csavargok, mert anyum már nem dolgozik közel is lakik a nagy meg oviban van. Mégsem hagyom szívesen másra törpét. A Net most a szórakozás, és a kapcsolat a külvilággal, olvasok néha és nagy öröm ha 5 perc zuhany helyett elmerülhetek egy kád forró vízben:)
2011. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!